Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek van valamilyen látható testi fogyatékossága, deformitása? Lelkileg hogyan dolgozzátok fel? Hogyan lehet a pozitívumokra koncentrálni, motiváltnak lenni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

dülledtek a szemeim, ferde az orrom, csálén áll az egyik fülem, szétállnak a fogaim, hajlott a hátam.

szerintem több nincs.

nem tudom hogy kell feldolgozni, mert engem nem zavarnak, eleve el kellett gondolkodnom rajtuk, hogy fel tudjam őket sorolni.

szerintem ha valami ennél szembetűnőbb lenne, például hiányozna az egyik karom, az is csak a funkcionalitása miatt hiányozna, esztétikai szempontból nem nagyon érdekel, hogy mi az ideális.

2011. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam mosolyt váltott ki az írásod, biztos jó fej vagy. De, ha nem érdekel az esztétikum, akkor miért írtad? Ez azért ellentmondásos.
2011. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, az előző vagyok. A válaszolónak írtam, nem az alap kérdésre. De, ha már itt tartunk, mi a gondod hát magaddal?
2011. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!