Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan pszichológus, aki...

Van olyan pszichológus, aki interneten (is) "rendel"? Be lehet neki írni és válaszol?

Figyelt kérdés
Nőgyógyász tudom, hogy van ilyen, de nekem pszichológus kellene. :)
2011. nov. 25. 06:28
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Biztos, hogy van, csak a legtöbb esetben éppen úgy nem ér semmit, mint az internetes nögyógyász - hogy tudna megvizsgálni a neten keresztül? Anélkül meg csak annyur ér, mint a jóslások - találgatni lehet, de többet nem.
2011. nov. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:
52%

Én hallottam már ilyenről, Skype-on "rendel", valahol a Távol-Keleten én, és horribilis óradíja van...

Szerintem még a Skype sem tudja helyettesíteni a személyes kontaktust (egy pszichológus legalább annyit, ha nem többet lemér a nonverbális jelekből, mint abból, hogy mit és hogyan mondasz neki). Ráadásul nekem olyan kényszerképzetem is lenne, hogy vajon mit csinál közben? Ül? Járkál? Tereget? :o

2011. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Antimod ***** válasza:
52%

Távol-Keleten éL

Reggel van, nem tudok gépelni...

2011. nov. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nem pont ilyenre gondoltam. De azért kösz. :)
2011. nov. 25. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:

orvostudakozo.hu \ pszichológia


de a terápiát nem helyettesíti.

2011. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincsen. Épeszű, normális szakember nem vállal be terápiát úgy, hogy az embert nem látja. Főleg nem ingyen.


Volt a bura.hu-n egy pszichiáter, akinek lehetett írni, de már nincsen. De ő sem terapizált, csak válaszolt a felmerülő problémákra és kérdésekre.

2011. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Engem sem terápia érdekel. Csak problámafelvetés, amire válaszolna. :)
2011. nov. 25. 19:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt megtehed, itt is.
2011. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már megtettem, de egy hozzáértő válasz jobban jönne. :)
2011. nov. 25. 20:29
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!