Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minek a tünetei ezek egy 17...

Minek a tünetei ezek egy 17 éves lánynál?

Figyelt kérdés

Fáradékonyság, dührohamok, a legapróbb dolgokon is kiakad, ok nélküli sírás, mostanában egyre többször, lehangoltság, hangulatváltakozások /egyszer még szomorú, rosszkedvű, nincs kedve semmihez, mindenkivel mogorva, lekezelő, aztán hirtelen megváltozik a hangulata és csak úgy elneveti magát, jókedvű lesz, már nem beszél olyan lekezelően másokkal, teljesen felpörög stb... stb.. és ez így megy nála ez a hangulatingadozás./

Néha magában beszél a szobájában, de nem hangosan csak suttogva, visszaválaszolgat magának, párbeszédet folytat magában mintha valaki mással beszélgetne. A tanulmányi eredménye is sokat romlott...


2011. nov. 25. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Annak hogy lány vagy és 17 éves.Na jó ha magába beszél lehet nem 100as.
2011. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én a huga vagyok 13/L
2011. nov. 25. 19:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Vannak barátai?
2011. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincsenek...semmi korabeli barátja sincs. Mindig felnőtt, nála sokkal idősebb nőkkel szokott beszélgetni, velük barátkozik, de mostanában már velük sincs olyan jóban, mint volt. A legtöbbet mostanában a nővérünkkel beszélget, ő próbálja belőle kiszedni a dolgokat, hogy mi a baja.
2011. nov. 25. 19:39
 5/15 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg rábeszélni hogy menjen el pszichológushoz és a szüleiddel is beszélj.Egyébként letagadja azt hogy magába beszél?
2011. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen letagadja, csak néha sikerül kihallgatnom. De utána pedig azt mondja, hogy csak kitalálom.
2011. nov. 25. 19:55
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudathasadásos lett! Ide már egy pszichiáter kell! :(
2011. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ilyen fiatalon tudathasadásos?? :O
2011. nov. 25. 22:30
 9/15 anonim ***** válasza:

bipoláris zavar

Nézz utána az interneten!

2011. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

lehet csak azért tagadja, mert kellemetlenül érzi magát miatta, mint amikor egy bulímiásnak bűntudata van az evés miatt...

én is szoktam hangosan gondolkodni és ezek tényleg a legbelsőbb gondolotaim, amit nem szeretném, ha mások tudnának, de néha jólesik valamiért kimondani hangosan.

hangulatingadozásról depresszió ugrik be...

meg szorongósnak is tűnik a leírtak alapján


pszichiáter/pszichológus! az előbbi mindenképp!

2011. nov. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!