Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minek a tünetei ezek egy 17...

Minek a tünetei ezek egy 17 éves lánynál?

Figyelt kérdés

Fáradékonyság, dührohamok, a legapróbb dolgokon is kiakad, ok nélküli sírás, mostanában egyre többször, lehangoltság, hangulatváltakozások /egyszer még szomorú, rosszkedvű, nincs kedve semmihez, mindenkivel mogorva, lekezelő, aztán hirtelen megváltozik a hangulata és csak úgy elneveti magát, jókedvű lesz, már nem beszél olyan lekezelően másokkal, teljesen felpörög stb... stb.. és ez így megy nála ez a hangulatingadozás./

Néha magában beszél a szobájában, de nem hangosan csak suttogva, visszaválaszolgat magának, párbeszédet folytat magában mintha valaki mással beszélgetne. A tanulmányi eredménye is sokat romlott...


2011. nov. 25. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ártana neki egy pszichológus, de az, hogy magában beszél szerintem nem gáz, én is szoktam, ezzel szórakoztatom magam :) Párbeszédet leggyakrabban, bár én a választ nem mondom ki, csak a saját szerepemet játszom :D
2011. nov. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát én megpróbálok beszélni anyuékkal, hogy kísérjük el pszichológushoz, de attól félek, hogy nem egyezik bele... Ma éppen jó hangulatában van, megpróbálok vele is beszélni, hogy elmenne -e pszichológushoz.
2011. nov. 26. 11:14
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább hagyd a szüleidre.Nem fog neki tetszeni ha a nála 4évvel fiatalabb testvére elküldi pszichológushoz.
2011. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
öngyilkossági gondolatok?
2011. nov. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, erről nem beszél senkinek, még a nővérünknek sem.
2011. nov. 28. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!