Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó ötlet Frontint szedni...

Jó ötlet Frontint szedni kialakuló pánikbetegségre 18 évesen? Egyáltalán hol szerezzek?

Figyelt kérdés

Előjött rajtam néhány huncut tünet(ficergés, légszomj, szabálytalan szívverés + sok más). Itt az oldalon mindenki azt írta, hogy ez valószínűleg pánikbetegség. Először nem hittem, de megkérdeztem egy pszichológus ismerősömet, aki megerősítette, hogy ezek a csalhatatlan jelei a betegségnek. 3 gyógyszert ajánlott: Hova, Valeriana, Sedatif PC. Egyik sem használt, akárhány szemet vettem be, semmi hatása nem volt.

Aztán láttam, hogy mindenki a Frontint ajánlgatja. Elvileg háziorvossal kell felíratni, de elég sansztalan, hogy ő erre hajlandó lenne.

Akkor kihez menjek? Pszichiáterhez nem szeretnék, de illegálisan sem akarom.


2011. dec. 4. 00:49
1 2
 11/11 anonim válasza:
www.bioplaza.eu/idegrendszer/nervenpflege-tabletta.html
2011. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!