Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lefogytam 7kilót pánik betegsé...

Lefogytam 7kilót pánik betegség miatt, mert nem ettem rendesen, mso tmég mindig megvan a etegség de eszek rendesen még se hizom vissza. Lehet h a folytonos szorongás miatt nem ugy emésztek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, le kellene nyugodnod! (persze nem gyógyszerekkel). Ehhez segít a nyugodt környezet, a szeretteid segítsége, hogy lenyugodj. El kell képzelned, hogy semmi gondod, bajod nincs, éled az életet nyugodtan, kényelmesen. Ha szépen sikerül lenyugodnod, többet is tudsz enni és jóízűbben is! És hízni is fogsz! De sürgősen nyugodj le, mert ez további fogyáshoz vezethet ami nem éppen szerencsés. Pánikolni teljesen fölösleges, ezt meg kell érteni. Sok sikert! :)
2009. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaj, együtt érzek veled! Persze, hogy a szorongás miatt nem tudsz hízni! Kitartás! Rendbe lehet jönni! :)))
2009. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!