Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ilyen, szörnyű...

Mit tegyek ilyen, szörnyű szorongás, stressz, izgalom esetén?

Figyelt kérdés

Az én problémám elég érdekes.

Minden héten egyszer, találkozom egy olyan emberrel, aki nagyon közel áll hozzám és úgy érzem bele szerettem. Sajnos már a környezetem is kezdd ebből észrevenni dolgokat.

Mindig ha közeledik a találka, előtte való este nem bírok normálisan elaludni, liftezik a gyomrom, fáj a hasam, fejem.

Hajnalban alszom el valamikor. Ha meg már nagyon közeledik a találka, elkezd reszketni először csak a kezem, majd az egész testem, mintha fáznék. Az ájulás határán állok, olyankor legszívesebben kiszaladnék, a világból. Ráadásul, ha meglátom, vagy róla beszélnek elvörösödöm és nem bírom irányítani. Mindez egy ember miatt.

Most is pont itt tartok, holnap délelőtt a találka

időpontja, most meg már liftezik a gyomrom és fáj a fejem. Holnap reggel hányingerem lesz és öklendezni fogok. Mindig ez van.

Mi tegyek az ilyen mértékű izgalom, stressz leküzdése érdekében? Nyugtató sajnos nincs itthon!

Köszönöm ha válaszolsz!


2011. nov. 30. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerelemre nincs gyógyszer. Megpróbálkozhatsz valami nyugtató hatású szerrel, pl. valeriána tabletta, citromfű tea, komlótea, de ezek jó esetben is csak a felszínt kapirgálják.
2011. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te szerelmes vagy!!!!!
2011. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak reméljük, hogy nem egy serpenyőképű rondaság. :(
2011. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!