Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan ember, akinek...

Létezik olyan ember, akinek nincs semmilyen fóbiája?

Figyelt kérdés

Csak normális válaszokat kérek.

Ha gondolod írd le, milyen fóbiád van.


2011. dec. 10. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

annyi fóbia létezik, hogy ez szerintem kizárt dolog. akkor létezhetett ilyen ember, amikor még nem "találták fel" a fóbiákat.

engem inkább dobjanak pókokkal teri verembe, mint toljanak fel a 7es buszra csúcsidőben, emberek (!) közé.

2011. dec. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem kizárt dolog. Maximum még saját maga sem fedezte fel azt, és lehet nem is fogja egész életében, mert nem kerül olyan helyzetbe. Tényleg nagyon sok fóbia létezik, úgyhogy én csak Chuck Norrist tudnám javasolni xDxD

Nekem araknofóbiám van....

2011. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lionka válasza:
egyszer azt olvastam, h minden 4. embernek van fóbiaja, csak nem mindenkinel derul ki..
2012. ápr. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 1233asd válasza:
Ha itt mindenki azt mondja, hogy mindenkinek van fóbiája, akkor nyilván nekem is van. Én azonban nem tudok róla, pedig már 60 éves vagyok. Olyan van, amit nem szeretek, pl. víz alá nem szívesen megyek, de a fóbia az már egy beteges rettegéshez hasonló -vagy talán az is- állapot. Szóval örömmel mentem a Vörös-tengerbe búvárkodni, mikor lehetőség nyílt rá. És ha még lenne, akkor akár naponta átélném ezt a víz alá merülést. Szerintem egy egészséges lelkülettel nincsenek fóbiák, csak enyhébb idegenkedések dolgoktól!
2015. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!