Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek az az ember aki...

Szerintetek az az ember aki pl 10 éve testépítéssel foglalkozik de nem szedett semmilyen táplálékkiegészítőt és más egyebet sem, az most kezdő?

Figyelt kérdés

Olvastam a kérdések között, hogy egy csomó ember szerint csak az lehet jó aki szedi ezeket. Az én véleményem h ez nem igaz. És miért lenne rosszabb az aki nem szedi ezeket?

Vagy mibe jobb aki szedi? Értem h gyorsabban nő a szerektől.

Szerintem kellő kitartással, kemény munkával és idővel is el lehet érni nagyon jó szintet is.


2010. nov. 15. 10:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

El lehet érni nagyon jó szintet,de lassabban.

És naturálok(akár tápkieggel akár nem) soha nem érhetnek el olyan szintet mint azok akik koxolnak

2010. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Írtam is h akik szedik azok gyorsabban fejlődnek. De nem jobb úgy a tükörbe nézni,hogy elmondhatja magáról az ember, hogy ezt ő érte el önerőből? Nem pedig az a sok cucc amit megevett.
2010. nov. 15. 10:38
 3/28 bénabéla11 ***** válasza:
ne keverd a koxot és a tápkieget össze, a tápkieg még naturál, attól mert megiszol napi 2 fehérjeturmixot, még nem leszel jobb vagy nagyobb...attól még te éred el amit kell...tök mind1 hogy hogy viszed be a lényeg hogy bent legyen...nincs különbség....
2010. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Az én szemembe nem ugyan az a tápkieg meg a sima naturál, sohase értettem ezt, hogy miért nevezi magát naturálnak az aki bármmit is szed. Aki szed valamit az már nem naturál.

A natur vagy naturál szó az azt jelenti h természetes. Na már most hol találsz te a természetbe fehérjeport vagy kapszulát?

2010. nov. 15. 10:48
 5/28 anonim ***** válasza:

Attól még azok természetes anyagok csak sűrítmények.1 növénykivonat nem természetes?Vagy pl a tejsavó.Elemezgesd ezt a szót.


Másik meg hogy azt hiszed ha valaki koxol attól lesz nagy?El vagy tévedve.Az csak 1 kis extra.Attól még ugyan úgy kell enni,edzeni meg pihenni.Sőt még keményebben.

A naturál testépítés pedig nem testépítés

2010. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Én ahogy írtam is el lehet érni jó szintet természetesen, és nem azt mondtam hogy csak a koxtól nő valaki, és mi az hogy egy kis extra, meg hogy a naturál az nem testépítés, pont az ilyen felfogású emberek miatt hiszik azt az emberek hogy ezt a sportot csak ezekkel a szerekkel lehet csinálni, ÉS EZ NEM ÍGY VAN! Egy átlagos embernek nem az az érdeke hogy akkora keze legyen, hogy ne tudja kitörölni a saját valagát. A sport az érted van nem te vagy a sportért! Az a lényeg hogy jól érezd magad tőle és egészséges maradj tőle.

És ne gyere azzal a szöveggel h csak ezekkel érdemes csinálni, hogy kitűnhess a többi közül

2010. nov. 15. 11:00
 7/28 anonim ***** válasza:

Ezt hiszed te.Hobbi szinten ez még így is lehetne.Profi szinten az élsportban nincs így.És az az igazi sport.Az hogy néhány hülyegyerek focizgat a játszótéren az nem ugyan az mint amit a tv-ben látsz.A testépítés sem ugyan az profi szinten mint ami egy Arnold Classicon van.

De csak hogy megértsd.

Megnézel egy Lénárd Lajost vagy Illés Norbit és összeveted őket 1 Tóth Danival vagy egy profi élvonalbeli testépítővel.Ez a különbség a testépítés és az atletikus fizikum között.A testépítés versenyszinten a grand prix kategóriával indul és azt a szintet naturálban nem lehet elérni

2010. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy naturál szinten nem lehet elérni, de ki az a... aki ezt akarja hogy 40 évvel kevesebbet éljen, aki élsportoló a mai világban az nem biztos, hogy egészséges is.

És ha már a focinál tartunk lehet, hogy "profibb" foci az amit kint a mezőn játszanak mint ami a stadionba van mert legalább oda nem kell színészeti főiskolai végzettség egy 11-es rúgáshoz! Lehet, hogy nem tudnak annyira cselezni de , hogy élvezhetőbb az biztos.

2010. nov. 15. 11:14
 9/28 anonim ***** válasza:
És azt is a nyakadon hordod
2010. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy ez így jó ahogy van.De attól még így van.Az élsportolók egyáltalán nem egészségesek semmilyen sportban,de azért nem fognak 40évvel előbb meghalni.Van a testépítésben 60+os masters kategória és nekem nem tűntek betegnek.

A pénz meg úgyis mindig háttérbe szorítja az egészséget

2010. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!