Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági kísérlet?

Öngyilkossági kísérlet?

Figyelt kérdés

Idegileg,lelkileg roncs vagyok(szülői terror),érdeklődésem minden iránt elvesztettem,közepes-súlyos depresszióm van(netes depresszió tesztek),hallásom rohamosan romlik.Nem szeretek élni.Fel alarom hívni magamra anyámék figyelmét.

Nem akarok öngyilkos lenni!Csak egyszerűen azt szeretném,hogy észrevegyék magukat.Hiába mondok nekik bármit,lesz,rják.

Nem tudom,mit lehetne,de valahogy meg akarom!Nem merek hozzákezdeni,nem tudom mit csináljak.Hallottam már olyat,hogy altatót beszedni,hogy ne tudjanak felkelteni.

Segítsetek!NEM AKAROK ÖNGYILKOS LENNI!

14/F


2011. dec. 12. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel...de azt is tudom, hogy te ettől sokkal erősebb vagy....
2011. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ofőnek szólj, biztosan segít és nem mondja el senkinek.
2011. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

az lenne a legjobb, hogy innál orbáncfű teát! és hozzá komlót! a gondjaid elfújják ezek. milyen zenéket hallhatsz, érdekel-e a költészet? írj magadról! írj e-mailt!

15/F

2011. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
*lemaradt: nekem ezek segítettek:)
2011. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Of elmondaná! az biztos! Ismeri anyámat.

Az iskola is kikészít,meg amit itthon csinálnak.Anyám csak lelki terror,apám meg fizikai is.

Sehova nem járok,az osztály nagyrésze péntekenként hajnalig bulizik(iszik meg cigizik),biciklizgetni járnak 20-30km-ekre. Én nem megyek,a cigit,alkoholt nem is bírom,de nem is engednek.Biciklizni sem mehetek,mert elütnek.Apám elmaradt 30 évet,anyám nem mer neki ellentmondani,mert ő is kap.

Mindenkinek játszák itt a mintacsaládot,hogy itt milyen jó,milyen szuper,ez van az van amaz van,csak szeretet nincs.Meguntam az egészet.Egyszer már gondoltam ilyenekre,de ma végképp betelt a pohár.Olyanokért szidnak,ami nem is igaz.Egyikőjük leb.sz azért,ha nem ugrok azonnal,másikójuk azért,ha tiszta ruhába megyek ki.

Meg próbáltam felhívni magamra a figyelmet szavakkal,nem ment.Megpróbálom most így,ha nem megy,akkor egy-két videó van apámról,és akkor a rendőrség!

2011. dec. 12. 18:16
 6/18 anonim ***** válasza:
szólj 1 rokonodnak, hogy hívja ki a gyámügyet... ha ez igaz amit leírtál akkor elhelyeznek 1 másik családnál ami lehet jobb is volna....
2011. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Megpróbálnám felhívni magamra a figyelmet.De úszni nem tudok,az nem megoldás hogy beleurok a vízbe.Amin gondolkodtam,hogy egy kis altató,hogy ne tudjanak felkelteni.
2011. dec. 12. 18:26
 8/18 anonim ***** válasza:
kérlek írj! velem is ez volt, megvan a technikája, hogy hogyan kell kijönni ebből
2011. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
annál csak jobb módszert tudnék elképzelni, mint hogy ilyenmód hívd fel magadra a figyelmüket.
2011. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hogy?

Így kb megúsznék egy hét iskolát is,dupla jó!

2011. dec. 12. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!