Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági kísérlet?

Öngyilkossági kísérlet?

Figyelt kérdés

Idegileg,lelkileg roncs vagyok(szülői terror),érdeklődésem minden iránt elvesztettem,közepes-súlyos depresszióm van(netes depresszió tesztek),hallásom rohamosan romlik.Nem szeretek élni.Fel alarom hívni magamra anyámék figyelmét.

Nem akarok öngyilkos lenni!Csak egyszerűen azt szeretném,hogy észrevegyék magukat.Hiába mondok nekik bármit,lesz,rják.

Nem tudom,mit lehetne,de valahogy meg akarom!Nem merek hozzákezdeni,nem tudom mit csináljak.Hallottam már olyat,hogy altatót beszedni,hogy ne tudjanak felkelteni.

Segítsetek!NEM AKAROK ÖNGYILKOS LENNI!

14/F


2011. dec. 12. 17:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Körülbelül én is így vagyok, nem akarok meghalni, mert van egy kis remény.. de egy figyelem felkeltés itt se ártana.. Ha akarod én meghallgatlak..


L/14

2011. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
A hallásod romlása miatt dokihoz mentél már? Egyébként az ilyen szülőket az öngyilkossági kísérlet sem hatná meg, sőt. Dupla annyit kapnál, mihelyt hazahoztak a kórházból a dolog után, és nem azért, mert hű de annyira szeretnek. Azért kapnál dupla annyi terrort tőlük, mert a tettedet megtudják az ismerőseik, barátaik, a szomszédok, és "mit szólnak hozzá". Utána meg esetleg bezárnának, még jobban korlátoznák a személyi szabadságodat, nehogy még egyszer megpróbáld. És ezt sem szeretetből, csak a jó hírük féltése miatt. Inkább legyél egy kicsit alattomos, ne beszélj soha a szüleidnek a terveidről, látszólag légy engedelmes, de közben folyamatosan keresd a kitörési lehetőséget, keresd fel a gyámügyet vagy a rendőrséget, lehetőleg úgy hogy a szüleid ne tudják meg, hova mész, találj ki, szervezz valami alibit (bevásárlás, forgalmi elakadás, stb). Ma már szerencsére a családon belüli erőszak büntetendő. Ezt ki kell használnod, mert ez az egyetlen esélyed.
2011. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Idegileg és lelkileg én is roncs vagyok.. Mostanában nincs már semmihez kedvem és nem is érdekel már nagyon semmi.. Minden napom sz.r mert már egy kis aprósággal is bárki eltudja rontani.. És már énis gondolkoztam öngyilkosságon.. És ugyan ezen is,hogy beveszek altatót és utána ne tudjanak felkelteni.. de nem merem meg csinálni.. Ha akarod én meghallgatlak ha még van más problémád is..Csak akkor írj privit..:) 13/L
2011. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
atya úristen -.- itt minden tini hülye vagy mi???
2011. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy tinik vagyunk lehetnek érzéseink...
2011. dec. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is depressziós vagyok, engem a citromfű tea eléggé megnyugtat, esténként egy bögre, és minden okés. :) Persze megértem, hogy fel akarod hívni magadra a szüleid figyelmét, és nagyon örülök, hogy nem szeretnél meghalni. Javaslom, hogy szólj valakinek (szakértő, orvos), de ha tényleg öngyilkossági kísérletet szeretnél, próbálj mondjuk egy nejlonzacskót a fejedre húzni, az azért elég feltűnő, és valószínűleg azonnal le akarják tépni rólad. Esetleg a sok nyugtató, de azt valószínűbb, hogy kihányod, mire hatna. Jobbulást, de tényleg!

15/L

2012. jan. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Én is jártam ugyanebben a cipőben, de szerencsére h elmentem továbbtanulni, minden megváltozott.. Ha szeretnéd én nagyon szívesen meghallgatlak, és szívesen segítek amiben csak tudok :) De egyet kérek, ne csinálj semmi hülyeséget, mert az semmire sem megoldás. :)


16/L

2012. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sokszor segít ha egy ismerősnek, esetleg egy idegennek elmondod, megbeszélitek.. Ha akarod velem is megbeszélheted.. ha úgy bátrabban leírod én is leírom a történetem..

L/14

2012. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!