Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági kisérlet tulélő?

Öngyilkossági kisérlet tulélő?

Figyelt kérdés
Mit érzett mikor öngyilkossági kisérletet hatott végre ? Mivl próbálkozott hoyg élte tul? megbánta?
2010. dec. 8. 14:35
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
81%

Hát nekem 5xre jött volna be. De csak azt értem el h eszméletlen lettem.

Jól beégtem gyomormosáson még be is akartak tenni zárt osztályra :))

18/F

2010. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Mit csináltál ha megkérdezhetem?
2010. dec. 8. 14:46
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Én tutira mentem és még sem sikerült.Bekerültem a sürgősségire, de semmire sem emlékszem, még a gyomormosásra sem. Nem hivtak hozzám pszichiátert és saját felelőségemre eljöttem a kórházból.Hozzátenném, hogy olyan állapotban engedtek ki, hogy azt sem tudtam mit irok alá! Én nagyon vágytam a halálra, tényleg meg akartam halni. Akik tudtak a szándékomról kérdezték persze, hogy biztos megbántam. De nem! Sajnos én beteg vagyok, emiatt az élethelyzetem gyökeresül megváltozott és ezért akartam véget vetni az életemnek.
2010. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Egy konkrét elhatározásból, gyógyszerrel. Gyenge kísérlet volt..További három toxikológiai tartózkodás gyógyszertúladagolás, alkohol és elvonási rosszullét miatt. Ezekből egyszer gyomormosás (fogalmam sincs, akkor mit műveltem), egyszer három zsák infúzió+gyógyszerek hoztak helyre. Ez sok éve volt, már nem szeretnék ilyen állapotokba kerülni, nem is akarok öngyilkos lenni, de ennek ellenére azt sajnálom hogy akkor nem sikerült, mert az életem azóta is zsákutcában fut.
2010. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Halotam olyanokrol is akik később ujra próbálták.

Én felakasztani akartam magam de pont rám nyitottak azóta is szenvedek az életöl

2010. dec. 8. 14:56
 6/53 anonim ***** válasza:
76%

Ha arra gondolsz h mi miatt tettem 5 alkalommal is.

A válaszom annyi h belefáradtam már az életben abban az időben.

Élni nem volt kedvem.


Ezután már elkezdtem néhanapján füvezni majd gyakrabban és boldogabb lettem tőle így nem is gyógyszereztem.

2010. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem e zfura ha 5 X próbálod és nem sikerül . Valamit nagyon rosszul csináltál vagy nem gondoltad komolyan..
2010. dec. 8. 17:31
 8/53 anonim ***** válasza:
88%
Nekem először egy buli után részegen jött rám, hogy miért ne legyek öngyilkos, unom már a mélypontot az életemben, és részegen bevettem 50db, egy bontatlan doboz rivotrilt. Anyám valahogy megérezte, hogy baj van és átjött a szobámba, ahol látta, hogy eszméletlen vagyok, azonnal bevitt a sürgősségire és gyomormosás, infúzó, másnap este ébredtem a pszichiátria zárt osztályán, ahol bent kellett maradnom kötelező jelleggel 2 napig, 20 évesen. Hát voltak ott érdekes emberek. Nem sokra rá, amikor szakítottam barátnőmmel ismét megpróbáltam, ez úttal egy erős zacskót húztam a fejemre és beszigetelő szalagoztam a nyakamnál, de rám nyitottak és leszedték. Ezeknek 7-8 hónapja, azóta sínen van az életem, tudni kell talpra állni, nem hittem volna, hogy egyszer boldog leszek, pláne azt nem, hogy ilyen hamar. Ha így folytatódik az életem biztos nem fogom megpróbálni újra.
2010. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
38%

Basszus miért akartok öngyilkosok lenni?

Nagyon komoly dolog, senki nem gondol bele hogy mi lesz a hozzátartozóikkal miután valaki öngyilkos lesz. Egy barátnak/barátnőnek, házastársnak, partnernek, legfőképp szülőknek mekkora lelki sebet okoz:S

10-20 év közti fiataloknak meg abszolut nem értem, akinek megvan mindene csak annyi dolga van hogy suliba járjon és egy rosszul sikerült kapcsolat miatt megölik maguka:S

Minden helyzetet meg lehet oldani higgyétek el.

Vannak olyan ismerőseim akiknek a fizetésüknek a 70-80%-a hiteltartozásra megy el 30 ezer forintjuk jut egy hónapra de mégis megpróbálnak boldogan élni!

Pontozzatok le de egy ilyen szomorú témához nem bírtam ki hogy ne szóljak hozzá!

2010. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nincs családom, se apám, se anyám, se nagyszüleim, se férjem, se gyerekem. 40 éves vagyok. Senkinek sem hiányoznék.
2010. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!