Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire feszült,...

Miért vagyok ennyire feszült, ha belefolynak a személyes terembe kicsit is?

Figyelt kérdés
Lakótársakkal lakok. Idegesítenek. Nem szeretem, ha belefolynak a személyes terembe. Nem szeretem ha mások hülyeségét kell hallanom még zárt ajtónál is. Nem szeretem, ha bejönnek az ajtómon kopogás nélkül. Nem szeretem megosztani az életemet másokkal. Egyedül szeretek élni, mert akkor azt csinálhatok, amit akarok és nem zavarnak meg, nem szólnak bele, stb.
2011. dec. 12. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hasonlóan nem szeretem, ha átlépik a személyes zónám határát. Sajnos vannak helyzetek - pld. villamos, metró -, amikor ez elkerülhetetlen.

Olyan szerintem nem létezik, hogy teljesen azt csinálja valaki amit akar és ne zavarják, ha csak nem remetének megy ...

Az viszont engem is bosszant, hogy vannak, akik az együttélés legelemibb szabályait sem tartják be.

2011. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rendesen agresszív leszek sokszor, mikor belépnek a személyes terembe. Feszült leszek, beverném a pofáját annak, aki belép a terembe.
2011. dec. 12. 23:48
 3/14 anonim ***** válasza:

"Miért vagyok ennyire feszült, ha belefolynak a személyes terembe kicsit is?"


Nem mindenki szereti ezt, pl. én sem.


"Nem szeretem ha mások hülyeségét kell hallanom még zárt ajtónál is."


Egy pár füldugó csodákra képes.


"Nem szeretem, ha bejönnek az ajtómon kopogás nélkül."


Mondd meg nekik, hogy amikor tanulsz, kopogjanak.


"Egyedül szeretek élni, mert akkor azt csinálhatok, amit akarok"


Mint mindenki, csak nem mindenkinek van rá pénze.

2011. dec. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért akarod ennyire elzárni magad másoktól? Valami oka csak van, hiszen az ember társas lény. A saját magad kirekesztése, elmagányosítása nem jó. Miért nincs türelmed másokhoz? Pedig mindenkitől lehet tanulni, még a legbutább embertől is
2011. dec. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vidéki vagy? Nem provokatív a kérdés, csak egy könyvben olvastam, hogy a vidékiek nehezebben viselik az összezártságot, vagy ha túl közel van fizikailag másokhoz. Ez attól van, hogy vidéken sokkal jobban hozzá vagyunk szokva a tágabb személyes térhez. Városiaknál ez kevésbé okoz problémát. Ebben a könyvben írták azt is, hogy már a testbeszédből is észre lehet ezt venni, pl beszélgetés közben a vidékiek sokkal távolabb állnak a többiektől.
2011. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, egyke és nem szeretek hülyékkel kapcsolatban lenni:D
2011. dec. 13. 14:41
 7/14 A kérdező kommentje:
Vidéki helyen nőttem fel, így helyes.
2011. dec. 13. 14:42
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a hülyéktől is lehet tanulni! Lehet, hogy ők meg téged tartanak hülyének? Ha valaki lenézi a környezetét, miből gondolja, hogy őt nem nézik le? Kicsit el vagy szállva magadtól! nem gondolod?
2011. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 15:00


Kicsit tele vagy előítéletekkel, nem gondolod?

2011. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem 8#-as te vagy elszállva magadtól, de nagyon. Én teljesen megértem a kérdezőt.

Nincs abban semmi baj, hogy ő így érzi, és függetlenül attól, hogy "vidéki" vagy sem, teljesen normális, ha valakit zavar mások túlzott közelsége és mások hülyesége.

Az tény, hogy nehéz lehet így, merthogy egyre több a hülye ember ...

2011. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!