Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez betegség? Bárki, bármit...

Ez betegség? Bárki, bármit tud, szívesen fogadom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha elkezdek beszélgetni másokkal, azon veszem észre magam, hogy unalmas vagyok, ha a másik kezdi el a beszélgetést, egyszerűen nem tudom "folytatni". Pont ezért nem is igazán kezdeményezek semmiféle beszélgetést, mert az kudarcba fullad.


Csomó baromság jár a fejemben, de nem tudom miért. Zavar a többi ember jelenléte, nem frusztrál, csak boldogabb lennék, ha nem lennének a közelemben. Sokszor úgy érzem, kb. a semmiről dumálok a többiekkel.


10-12 évesen még teljesen egészséges voltam mentálisan, boldog ember voltam, nem voltak ilyen komoly gondjaim. Ez depresszió vagy csak el kéne foglalnom az agyam és a testem valamivel és közösségbe járni? Tippre kb. 5 éve vagyok ilyen.


18/f


2011. dec. 14. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

depresszió talán még nem, de ha így megy még évekig lehetsz egy depresszív ember.


de ne legyél.

vannak kollégáim ilyen maguknak való lükék, akik valaha tiniként nem jöttek ki magukkal ezért soha nem lett családjuk, és barátaik.

2011. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyan ez van velem is amit leírtál. Nálam csak néha napján, ellenszer, hogy inkább nézz szembe a félelmeiddel azért is csak menj emberek közé beszélgess velük, többet mindenről. Ha nem sikerül mindig van új nap és jobb lehet velük a kapcsolatod, menj bulizni.

Kilábalsz belőle, vagy menj el orvoshoz, nem szégyen!!

2011. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előszőr változtass a felfogásodon,nin semmi baj veled,nem vagy depressziós stb.Aztán keress egy hobbit vagy valami sportot/elfoglaltságot.Utána olyan embereket akivel közösek ezek a témák.Engedd el magad fogyelj a másikra és magadra.Nincs semmi bajod csak rosszúl reagálod le a dolgokat :)
2012. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!