Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Öngyilkos akarok...

Mit tegyek? Öngyilkos akarok lenni!

Figyelt kérdés
Évek óta boldogtalan...magányos..tele szorongásokkal..minden fiú visszautasított pedig nem vagyok csúnya lány...gyógyszereket szedek..nem tudok aludni..mit tegyek?
2011. dec. 17. 18:14
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok és évek óta nem tudok kimászni ebből
2011. dec. 17. 18:15
 2/35 A kérdező kommentje:
és a jegyeimet is lerontottam...sokat tanulok de nem tudok javítani...egyedül akkor volt jobb mikor szerelmes lettem...de az is reménytelen volt
2011. dec. 17. 18:16
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Te, ha 16 évesen gyógyszereket szedsz, mit fogsz szedni 66 évesen. Korainak tartom a gyógyszereket is és a boldogtalanságot is. Idézlek:" minden fiú visszautasított" ezt nem hiszem el. Nem is ismersz minden fiút. További idézet" ...nem vagyok csúnya lány" na, akkor ebben maradjunk.
2011. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszereket szedsz?
2011. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%

Ne legyél az.

fogj egy papírt és írd le azokat a szép dolgokat amik vannak az életedben. nem hiszem el, hogy 16 évesen semmi örömöd álmod vágyad nincs. az álmaidat is leirhatod.

valamint mindent megtehetsz az elérésük érdekében, a "hátrább már nem kerülhetek" elv alapján. nekem ez sokat segített. amikor padlón voltam es hasonló gondolataim támadtak mint neked, akkor leírtam a vágyaimat, és mindent megtettem értük. gondoltam úgyis tökmindegy, öngyilkos bármikor lehetek! ez hülyén hangzik tudom de tényleg így álltam hozzá. ma boldog vagyok és örülök h nem tettem semmit az életem ellen!!!

fel a fejjel.

2011. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
2011. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
szanax nyugtató
2011. dec. 17. 18:27
 8/35 Kitty1977 ***** válasza:
100%
na ide figyelj, 16 évesen xanax???? te jó ég, az egy erős nyugtató vagyis kedélyjavító én is szedtem anno, de semmivel se volt jobb. tudod minden fejben dől el, nem mondom, hogy könnyű, de próbáld meg pozitívan nézni a világot, nem mindig sikerül, de érdemes megpróbálni nekem bejött, örülj a kis apró dolgoknak is!!!!!!
2011. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nyugtatót szedni? Ráadásul xanaxot? Ki volt az az orvos, aki ez felírta? 16 évesen én is szorongtam, nem voltak barátaim, tehát nekem is voltak problémáim, de hogy nyugtatót szedjek, az senki fejében meg sem fordult. Hiszen még gyerek vagy! Hogy engedhették meg a szüleid, hogy ezt szedd? Egyszerűen képtelenség! Le kell állnod róla, ha nem akarod elrontani az életedet. A xanax az egyik legveszélyesebb nyugtató, rengeteg mellékhatása vann többek között az álmatlanság is.
2011. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
2011. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!