Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérlek próbáljatok meg lebeszé...

Kérlek próbáljatok meg lebeszélni és észérvekkel hatni rám! Öngyilkos akarok lenni és valószínűleg már csak napok választanak el a visszafordíthatatlan tettemtől. Letudtok állítani?

Figyelt kérdés

A kérés nem kamu. Kiskorú vagyok, tinédzser és tökéletesen elegem van az életből. Én vagyok a világ legnagyobb marhája azért amit tenni fogok, hisz elvileg elégedettnek és boldognak kéne lennem, ugyanis mindent megkapok azt hiszem amit csak kérhetnék. Van egy egész tűrhető családom amit tönkre fogok tenni, pár barátom, nagyszerű iskolai eredmények. Tehetséges és okos vagyok, legalábbis mások ezt mondják rólam. Semmi szerelmi bánatban nem szenvedek. Szimplán gyűlölöm a világot, azt hogy élek, azt aki vagyok. Talán változtatnom kéne magamon, de tudom hogy arra képtelen lenék. Leginkább azért, mert a legnagyobb gondom az hogy ember vagyok. Nem akarok ehhez a fajhoz tartozni! Tisztában vagyok a fájdalommal amit okozni fogok másoknak és tudom, hogy ha épeszű volnék nem tenném meg. Mégis menni akarok. Biztos felmerül bennetek a gondolat, hogy akkor miért nem tettem még meg? Egyszerű. Én nem akarom megbánni a tettem és teljes elhatározással akarok távozni egy boldog mosollyal az arcomon. Viszont azt hiszem hamarosan tényleg elfogok jutni erre a pontra.

Hogy miért írok most ide? Mert adni akarok magamnak még egy utolsó esélyt. Próbáljatok lebeszélni! Mindenki érveit és gondolatait meghallgatom és ha a kérdések nem a kilétem akarják tudni akkor válaszolok is rájuk. Pszichológushoz meg ne küldjetek mert úgyse megyek...


2010. jan. 24. 23:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem beszelek le senkit semmirol.A te eleted,te rendelkezel vele.Szabad akarattal rendelkezel!
2010. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
57%
Jaj istene micsoda divat ez manapság a tinik között! Menj oda apádhoz, mondd ezt el neki és ad két akkora pofont hogy örökre kiszáll a fejedből ilyen baromság! Önző, gyáva féreg vagy! Manapság semmi se jó az ikyen kis marháknak! Másnak alig van családja és tanulni sem tud, mégis próbál boldoga élni! A csillagos eget nem kéred még? Akkor tán jobb lenne? Fúj...
2010. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
25%
Kamu............
2010. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
44%

Aki öngyilkos akar lenni, az nem itt kérdezősködik, hanem megteszi.

Ne akarj senkit bajba keverni, mert ha tényleg az leszel, az itt válaszolókat veszik elő, hogy miket írtak neked.

2010. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
69%
Én teljesen megértelek téged és nagyon szívesen segítenék, bár nem biztos, hogy tudok. Ha gondolod, nyugodtan írj privit.
2010. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%
Talán ha elfoglalnád magad, eljárnál szórakozni, sportolni, akármi ami érdekel, vagy lenne egy barátod akiért odavagy teljesen akkor nem is gondolkodnál ilyesmiken. Próbáld ki.
2010. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%
Más embereknek hatalmas gondjaik vannak, családot kell eltartani, dolgozni kell, vagy ha nincs munka, akkor is megélni valahogy... kicsit nézz magadba. Ha nincs semmi erényed, akkor keress magadnak valamit... segíts embereknek, olvass,
2010. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
stb... elég ha egy megbotló embernek kezet nyújtassz... gondolkozz el ezen. valakinek szüksége van rád, és valakire neked is szükséged van. beszélgess a szüleiddel, örülj neki, hogy vannak... nekem nincsenek!
2010. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
utsó vagyok. nem foglak traktálni a szemanélyes gondjaimmal, de 23éves vagyok, egyetem, mellette munka, egyedül élek, 7éve. az anyám akkor elhagyott, az apám meghalt. de szeretek élni, én is jól tanulok, szeretem a munkámat is, néha nehezen jövök ki a pénzemből, de megoldom valahogy, és mégis úgy érzem van értelme élni... annyi csodálatos dolog van a világon. én pl imádok olvasni, természetfilmeket nézni, főzöcskézni, stb stb.. ajánlom ezt neked is:)
2010. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
78%

8 éves voltam, amikor apám öngyilkos lett. Az agyam még az arcát is törölte, egyetlen emlékem sem maradt meg róla, kivéve, hogy a földön fekszik, és anyuék próbálják tejjel itatni. (Mérget ivott, és iszonyúan szenvedett, mielőtt meghalt.)


Az öngyilkosok Isten barmai, akik nem kérhetik soha a családjuk, szeretteik megbocsájtását azért, amit tettek. Önző, gyáva emberek, akiknek csak a saját nyomorúságuk számít, akik arra vágynak, hogy mindig, mindenki velük foglalkozzon.


Mások betegen is küzdenek az életért, azért, hogy ne hagyják itt a családjukat, a szeretteiket...


Ha minden rendben van az életeddel, javaslom, menj el önkéntesnek valahová (állatmenhelyre, hajléktalanszállóra, gyermekotthonba), azzal értelmet adhatsz az eddigi üres, önsajnáló kis életednek, és talán tanulsz is belőle valamit arról, mit jelent az, ha valakinek valóban nehéz, és nyomorúságos élete van.

2010. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!