Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezdjek új életet...

Hogyan kezdjek új életet költözés és munkahely megváltoztatása nélkül?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, ha nem szedem magam össze lelkileg, fejben, akkor csak egyre jobban mélyebbre süllyedek.


Mindent halogatok, munkahelyemen is, magánéletemben is.

Szinte nincs kialakult rendszer az életemben, a napjaim menetében, leszámítva azt, amit a munkahelyemen töltök.

Bizalmatlan vagyok az emberekkel a sok csalódás miatt.

Hiszek Istenben (NEM a keresztény istenképben, hanem inkább keleti vonalon...).

Sok dologba belekezdek, de végül semmit nem fejezek be, így a tudatomban ott van a befejezetlenség érzete, ami frusztrál csak.


Hogyan tudnék új életet kezdeni, rendszert vinni az életembe? Normális életet élni?


Egy ismerős azt mondta, hogy talán ha elköltöznék, akkor kezdhetnék új életet. De ez nem áll módomban.

Már azt is csináltam, hogy 2-3 napra mindent hátrahagytam, de az agyam akkor is csak pörgött...tehát ez sem segített nekem.


27/N


2011. dec. 18. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmm mire vannak a pszichológusok, terapeuták, stb. jaaa! csak nem azért h segítsenek megtalálni a belső nyugalmat?? De ami fontos...ha TE nem akarod igazán...semmi és senki sem segíthet :) (ezt kétlem h így van, de azért fontos)
2011. dec. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"ha TE nem akarod igazán...semmi és senki sem segíthet :)"


Kedves kérdező! Ez egy nagyon igaz mondás! De az életmód váltás, nem kell olyan nagyvolumenű legyen, hogy lakás, munkahely, férj, gyerekek stb. Kevéssel kezdj! A napirendeddel. Kelj fel csak 10 perccel előbb, mint eddig, és ezt a 10 percet töltsd tornával, vagy szépítkezéssel . Minden napirendi pontodon változtass. Csak kicsit, de tudatosan. És tartsd is be.

2011. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Változtass a frizurádon! Valami teljesen más stílust keress mint, ami most van és ha teheted változtass a színén is. A hajszín és az új frizura hatalmas lelki hatással tud lenni a viselőre.


Nálam a következő hajszínek voltak meghatározók:


fekete: nagyon nőies és magabiztossá tett, nálam személyiségerősítő hatása volt.

barna: sima hétköznap hatású volt, mikor nehezemre esett türelmesnek lennem ez segített leginkább. a közösség ereje hatása volt:D

vörös: nagyon erős hangulatjavító hatású:D csak meg kell birkózni azzal, hogy ha valahol megfordulsz akkor szinte biztos, hogy még napokkal később is fel fognak majd tudni idézni.:D és ha folyamatosan rossz vagy kirobbanó a kedved valamiért a viselése alatt, akkor azt a többiek is sokkal hamarabb megjegyzik:)

2012. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!