Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom az emberiséget és...

Utálom az emberiséget és rengeteg dolgot, ami velük kapcsolatos és agresszív vagyok. Ilyenkor mi van? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Ha bárhova megyek, szidom a körülöttem lévőket. Boltban is idegbajos vagyok, ha előttem totyognak, mikor én mennék utamra. Buszon, főleg délelőtt meg ilyenkor, azt a büdös mosdatlan vagy nem is tudom milyen szagot nem bírom, na meg az emberek látványát, agresszív leszek, ölhetnékem támad. Ha jön velem szemben egy az utcán, mondom magamban, hogy miért most kell erre jönnie... Néhányszor mondom magamban, hogy de kibelezném ezt meg azt. Ránézek valakire és ilyenek jutnak eszembe. Meggyűlöltem az akármilyen függő embereket, pl. játék vagy alkoholfüggő. Mindegy nekem, ki mit csinál, de ne beszéljen róla nekem. Rágondolok, hogy valaki hozzámér,agresszív, idegbajos dolgok jönnek rám. Undorodok a f@sztól, meg ezzel kapcsolatos dolgoktól. Nem vagyok ferde hajlamú, azokat is utálom és irtanám őket is... Az emberek a lábaközükkel gondolkodnak, ez egy szórakozás nekik, nekem meg okádnom kell tőle. Van barátom és vele is kezdek egyre dilisebb lenni, utálom, ha hozzá akar érni a lábam közéhez vagy a mellemhez, igaz az utóbbit soha nem is szerettem senkitől se. Ha hozzá akar érni ezekhez, gyagyás leszek és verhetnékem, ölhetnékem támad. Nem vele van a baj, hanem az én elmémmel... Általában, ha van olyan társaság (kevés van), akkor szeretek röhögni, hülyeséget beszélni, baromkodni. Vannak állataim (macska és rágcsáló), velük nincs ilyen problémám, nem idegesítenek. Itthon, ha itt van a barátom vagy néha magamban is beszólok hülyeségeket, ami nem épp normális elmére utal. Tele vagyok gyűlölettel és utálattal. Orvos nincs, aki segítene, mert mindegyik csak nyugtatót írna fel. Tavaly voltam pszichiáternél, de semmit nem ért. Fizetősre meg nincs pénzem, egyedül lakom albérletben. 26/L
2011. dec. 25. 10:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagyon régi a kérdés, de azóta mi van veled, ràjöttél miktől van ez? Nálam majdnem ugyanezek a gondok, a szexuális része is… mindent utálok, idegesít mindenki, felrobbanok 😢
2021. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11:37: azóta valószínűleg öngyilkos lett, vagy bekerült a pszichiátriára.

Wow, 10 év után ismét válaszolok. Hogy megy az idő!

Egyébként közben még inkább magamra ismerek a kérdezőben.

2021. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Vagyok, élek, de minek..
2021. okt. 5. 12:13
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, sőt éreztem egész életemben. 36N
2021. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 w.kálci válasza:
Jézus Krisztus a megoldás!!!Magam is ezzel a problémával küzdök. Jelenések könyve olvasd el a mi időnkről szól!!!
2022. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!