Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ez? Ki tud róla valamit?...

Mi ez? Ki tud róla valamit? (alvással kapcsolatos)

Figyelt kérdés
Amikor megy a tévé mellettem és fáradt vagyok lefekszek pihenni,aztán néha hallom a hangját a tévének de aztán elhalkul a fülemben és aztán újra felocsudok a hangjára,nem tudom mi ez,szeretnék többet megtudni róla.
2011. dec. 9. 18:30
 1/5 bánomisén ***** válasza:
Elalszol-fölébredsz-elalszol-fölébredsz. Amíg alszol, nem hallod a tévét, amikor fölébredsz hallod. Ilyen egyszerű.
2011. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,nem alszok csak lepihenek,ilyenkor valami béta állapotban vagyunk,vagy valami ilyesmi.
2011. dec. 9. 18:46
 3/5 bánomisén ***** válasza:
Amire gondolsz, az az alfa állapot. Ami meg veled történik az az, hogy hol elalszol, hol félálomban vagy, hol ébren. Semmi misztikus nincs ebben.
2011. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tévé mellett nem mindenki tud nyugodtan aludni. Én is így vagyok vele.
2011. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

gondolom nem ilyen banális a megoldás, hogy a reklám a legtöbb adón jóval hangosabb, mint a műsor.

este minden reklámkor halkabbra kell vennem a tévét, aztán a végén visszahangosítani, hogy halljak valamit.

2011. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!