Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerinted játék függő vagyok?

Szerinted játék függő vagyok?

Figyelt kérdés
December elején kezdtem el sport fogadni, és azóta nem tudok leállni, állandóan elemzéseket olvasok, nézem, hogy kire akarok tenni holnap, pénztárcám nem nagyon bánja, úgy +100 ezerben vagyok.
2011. dec. 25. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

amíg éppelmélyúen gondolkodsz.. ez jó. ugyhogy ha nem akarod előbb utóbb a lelkedet is feltenni... álj le

nyersz...rászoksz...veszítesz...már rászoktál...baszhatod...

2011. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem teszem fel a lelkem, 200-1000 forintokkal játszom
2011. dec. 25. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:
:) akkor tudod te a választ ott magadban csak nehogy túl lőjj rajta előbb utóbb :)
2011. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem, nem vagy játékfüggő, ez is lehet egy módja a pénzkeresésnek. Amíg tudod, hogy hol a határ, és nem a megélhetésed megy rá addig nincs gond.
2011. dec. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy játék függő, hanem a kicsiből próbálsz nagyot kaszálni, okosan, valamit érdekelnek ezek a dolog. Amég nem ezeknek a tízszeresét, százszorosát rakod fel, addig nem vészes. Én is Tipmixeltem mind az állat egy időben, csak aztán mindig minuszban jöttem ki, így leálltam inkább vele, milőtt komolyabb baj lett volna.
2011. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!