Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok és nincsene...

Depressziós vagyok és nincsenek barátaim, hol tudnék ilyenkor találni valakit aki beszélget velem? (17/L)

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 21:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
gyakorikérdéseken biztos akad valaki...bár nem hiszem hogy 13 éves lánnyal szeretnél beszélni de ha akarsz akkor írhatsz
2011. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz.
2011. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
barátommal szakítottunk 1,5 év után, sokat szenvedtünk már szeptembertől, aztán az elmúlt 2 hónapban meg úgy "se veled, se nélküled"-szerűségben voltunk, de aztán ő mondta, hogy ezt nem bírja tovább és továbblépett rajtam (dec. elején). Azóta beszélünk ritkán, de mindig csak reménykedek, hogy majd megjelenik és mondja, hogy jöjjünk össze, de nem hiszem...vissza akarom kapni, de nem tudom, hogy hogyan, tudom, hogy imádott, de annyit bántottuk egymást, hogy elege lett...meg nekem nincsenek barátaim, akikről azt hittem, hogy azok voltak, most mintha nem érdekelném őket. Nem tudok rendesen enni, se aludni, semminek nem látom az értelmét, egész nap sírok és legszívesebben öngyilkos lennék, de az olyan szánalmas és félelmetes dolog, hogy belegondolni se merek rendesen.
2011. dec. 26. 21:44
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem szabad öngyilkosnak lenni, mert még sok boldogságban lehet részed. Fiatal vagy, előtted az élet. Lehet, hogy sikerül őt visszaszerezned, csak nyugodj meg, és higgadtan gondold át, hogy miért jutottatok ide. Ha megtalálod az okokat, és képes vagy változtatni, akkor te is felkeresheted. Kibeszélheted bővebben ha akarod, hogy mik voltak a gondok.
2011. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Nekem is irhatsz:) 15/F
2011. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
59%
Az újramelegített káposzta egy lószar. Tegyél le róla. Hidd el, így csak szivatod magad.
2011. dec. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
uh :( tudom milyen lehet .. írhatsz nekem is :) L/17
2011. dec. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
szia énis ugyanebben a cipoben járok,megtudtam hogy a barátaim kibeszélnek a hátam mogott (2honappal ezelott mikor mutét után fekudtem a korházban bejottek meglátogatni a barátaim és a legjobb barátom kint azt mondta az osztálytársnomnek hogy bárcsak sose épulnék fel) és ez ellen nem tehetsz semmi,probálj meg barátokat szerezni iskoládbol/munkahelyedrol 14/F
2011. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Csak pár hete szakítottatok. Teljesen normális, hogy most két hónapig nagyon szomorú vagy. Ha nem lennél, az azt jelentené hogy nem is szeretted soha. Nagyon is megvan az okod a sírásra.

Ettől függetlenül, ha úgy érzed tévedés volt a szakítás, már máshogy látsz sok mindent, máshogy csinálnál sok mindent, akkor szerintem is beszéld meg vele.

2011. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Lépj túl rajta és válogasd meg kiket nevezel a barátaidnak, mert akik így viselkednek azok sosem voltak igaz barátaid. Próbálj másban boldogságot keresni, sportolj játssz a házi állatoddal vagy ilyesmi:) A barátokat meg szerintem nem szerezni lehet, hanem sok év után alakul ki. Légy boldog.:)
2011. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!