Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok és nincsene...

Depressziós vagyok és nincsenek barátaim, hol tudnék ilyenkor találni valakit aki beszélget velem? (17/L)

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 21:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Légy Boldog... ez kb olyan, mintha egy asztmásnak mondanád, hogy ne köhögjön. Bárcsak így bemondásra mennének a dolgok. Egy kicsit én is hasonló helyzetben vagyok, bár nem szakítottunk, de nekem abszolút nincs senki barátom, még csak ismerősöm sem, akikkel lóghatnék valamerre. Mondjuk valóban lehet hogy jó kezdet a neten keresgélni beszélgetőtársakat.


23/f

2011. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
az ujramelegített káposzta tényleg nem finom, de a gasztronómiai tanácsokat félretéve engem is olyanok, akiket barátaimnak hittem jónéhányszor elárultak, kibeszéltek, volt 2 pokoli évem, aminek az lett a következménye,h. senkiben sem bízok meg, a 2 év után iskolát is váltottam, azóta egy gyerek van akit barátomnak nézhetnék, ő mutatta meg az xbox live-t, és amióta full kocka lettem azóta teljesen rendben vagyok, új osztálytársaimmal jobban kijövök, xboxon majdnem tele van a barát listám, a jegyeim javulnak, és AZ már eszembe sem jut 14/F
2011. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Ha ezt a helyzetet szeretnéd leküzdeni akkor eltudom mondani, hogy én miképpen "éltem túl".


Ugyan fiú vagyok... de ugyanennyi idős voltam amikor nálam is beütött a szar:)


Ha gondolod akkor írj aztán msn-en vagy skype-on tudjuk folytatni. Email: info "kukac" t4d.hu


Krisztián. (21/F)

2011. dec. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 pqpqpq válasza:
ekem is irhatsz
2012. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Sajnos ez elég gyakori jelenség, hogy az embert elhagyják a barátai, pont ugyanez a szitu nálam. De lehet új barátokat szerezni!!! Ha nagyon jól kijössz a családoddal, vidámak, kedvesek a családtagok, akkor őket is tekintheted barátoknak. A barátok nem muszáj, hogy pont annyi idősek legyenek, amennyi te vagy :). Nekem a legjobb barátom a kishugim, aki 11 éves. :) Soha, senkivel sem tudnék olyan nyíltan beszélni, mint vele, az egyik legszebb ajándék nekem.
2012. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Én csak annyit tudok fűzni a témához, ami az öngyilkossági részt és a depressziót érinti. Én mindkettőbe részesültem, többszörös öngyilkossági kísérleteim voltak és depresszióm bár tünet mentes, de sajnos nem gyógyulhatok ki belőle. Ezért én csak annyit tanácsolhatok neked, hogy próbálj az érzelmeiden felülkerekedni és józanul nézni a dolgokra. Ha egyszer a depresszió tényleg maga alágyúr akkor végleg depressziós maradsz és bár sikerülhet elkerülnöd a depidet évekig, de folyton benned fog lappagni. Én 14 és fél évesen próbáltam el öngyilkosságot követni, hasonló okok miatt. Rögtön kórházba is kerültem, de szerencsémre semmi bajom se lett, csak lelkileg. Ezért inkább nézd azt amid van és ne azt amid nincs.
2012. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 dukai regina válasza:
Nekem is írhatsz bátran tudom milyen lehet neked én is most elég rossz helyzetben vagyok és depis is vagyok át tudom érezni a fájdalmad
2012. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Szia! Szinte egy az egyben ugyanazokat a dolgokat éltem át, amiket Te (depresszió, elszigeteltség, szakítás). Most már kilábalófélben vagyok az egészből, kezdem visszanyerni az életkedvemet. Ha beszélgetni szeretnél, írj nyugodtan.
2012. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Szia !

sajnos én is ilyen helyzetben vagyok hogy nem nagyon vannak barátaim.

szívesen elbeszélgetnék veled ha gondolod.

üdv.Aby 15\l

2012. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz, ha gondolod :)

16/L

2012. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!