Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lettem érzéketlen?

Miért lettem érzéketlen?

Figyelt kérdés
Egyre gyengébbek az érzéseim, és ez két hete van. Nem érzek szeretet, sajnálatot, nem tudok meghatódni se. A félelmem messze nem olyan mint régen, inkább megrémülök egy pillanatra de nem félek. A humorom is rossz lett, egyedül a harag az ami könnyen előjön bennem. Ez miért történik?
2011. dec. 29. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Jo kerdes, velem is ez van. Szerintem az elet "edzett" meg, sajnos tulsagosan is. Bar ami itt folyik az orszagban,ezen nem csodalkozom. Elotte nem voltal tulerzekeny? Mert en az voltam.
2011. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valami biztos történt veled ami miatt ilyen lettél.

Gondolkozz el rajta ,mi válthatta ki.

2011. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyfelől természetes folyamat, ha változások történnek az ember szervezetében vagy lelkében. Másfelől viszont árulkodó jel, hogy a humor elhagy, a harag előjön. Ez hitvilágtól függetlenül egy feltétlenül negatív dolog. Nem akarlak fárasztani olyan véleménnyel, amire nem vagy kíváncsi, de annyit írhatok, hogy sokan élik mostanában ezt át. Ha felszínesebben kellene megfogalmaznom, akkor hagyod magadat uralni, mert nincs kapaszkodó az életedben. Ezt kell megtalálnod és elmúlnak a támadások. Ez természetesen címszavakban leírt saját véleményem, amit vagy ért valaki vagy nem, elfogadni sem kötelező.
2011. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez baj. Mi válthatta ezt ki? Stressz, csalódás,kiábrándultság vagy depressziós állapot valami miatt?
2011. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom, szimplán ilyen lettem. Van állásom, rendes otthonom, amúgy 24 éves vagyok.
2011. dec. 29. 15:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán a tél hat így rád, vagy az ünnepeket nem tudtad élvezni?
2011. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lélek így készül fel a halálra.
2011. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is rezignált lettem mindenfelé...de annyira élvezem!

Mármint igazán. Régen minden sértést magamra vettem, de például 2 hete tudtam meg, hogy valami kiábrándító pletykát terjesztenek rólam, és az volt a reakcióm magamban, hogy "hát ez gáz. csalódtam benne. bazki...kéne valamit enni." és azóta is most gondoltam rá először. Annyira jó ez így. 2 hónapja szexuális kapcsolatban vagyok egy férfivel, és érzelmek nélkül kihasználjuk egymást, és annyira gyönyörű ez az egész:D És igen, én is agresszívabb lettem egy kicsit, de már tudom kontrollálni. Hajrá:]

2011. dec. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából engem nem zavar, csak érdekelt miért van. Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 30. 10:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egy szerelmi csalódás után lettem ilyen. Bár a humorom nem szűnt meg, az a r égi maradt. Félelmeim nincsenek, nem rémülök meg semmitől. Bátrabb lettem minden téren. Egyedüli gyengém hogy azóta se találtam rendes lányt és néha ez még kihat rám.
2011. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!