Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudom eltüntetni a...

Hogy tudom eltüntetni a hegeket? Vagy később eltűnik magától?

Figyelt kérdés
Régebben elég sok problémám volt, és vagdostam a karomat elég gyakran, és durván. Most nagyon látszik a heg, kicsit barnás még a kezem a nyári lebarnulástól, és a fehér hegek nagyon látszódnak, sőt némelyik lilás, és ha fény esik rá még jobban látszódik. Nagyon zavar, és félek, hogy ha valaki észreveszi elítél ezért... Nem vagyok erre büszke, nem igazán mondtam el senkinek, mert nem lennének jó véleménnyel, de most nagyon zavar. Van valami ötletetek?
2011. dec. 31. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Lézeres kezeléssel vagy sehogy. Nekem is ugyanilyen problémám van, de mivel nincs pénzem lézeres kezelésre, így vártam, hogy kifehéredjenek a hegek. Ha olyan helyre megyek, ahol semmiképpen nem látszódhat, lekenem alapozóval. Az mindig segít. :)

Amúgy engem sosem érdekelt, ha elítélnek. Ilyenkor elmondtam az illetőnek, hogy nem élte át, azt amit én. :)

2011. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elfog múlni! Nálam is elég durvák voltak(és mélyek) de elmúltak!
2011. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kend Contratubexxel! kifejezetten hegesedésre való.

[link]

2011. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A contractubex tényleg jó, nekem rengeteg mély vágásom volt, és elég csúnya lila hegek maradtak utána. A krémtől elhalványultak és mivel nagyon fehér a bőröm, ezért nem látszanak már annyira, de eltűnni sosem fognak és tapintással érezni lehet őket.

Ha olyan helyen vannak, akkor próbáld meg valamivel eltakarni őket, pl. csuklószorítóval, de az sem old meg mindent.

Az elítélésről meg.. nem tartozik rájuk, hogy miért vannak ott, ha ki is beszélnének miatta, akkor is hamar találnak majd mást, akiről pletykálhatnak.

2011. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!