Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak-e hasonló helyzetben...

Vannak-e hasonló helyzetben mások is?

Figyelt kérdés
Szeretnék találni egy megbízható lányt, aki hasonlóan éli mindennapjait. Az a gond, hogy mióta véget ért egy szerelem, gyógyszert szoktam szedni. Így ismerkedni sem könnyű, de vágyom rá, hogy legyen egy hosszú távú partnerem. 23/f
2012. jan. 4. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Az a gond, hogy mióta véget ért egy szerelem, gyógyszert szoktam szedni."


A Xanax- és Prozac-generáció.

2012. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sem Xanaxot, sem Prozac-ot nem szedtem még. Viszont hasonlót igen, amit szedek talán ezeknél gyengébbek. Viszont ezzel nem írtál véleményt...
2012. jan. 4. 12:44
 3/12 bánomisén ***** válasza:

1. Hagyd abba a gyógyszerszedést.

2. Keress egy rendes lányt. Nem könnyű találni, de nem is lehetetlen.

2012. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, csak ez nem annyira könnyű. Itthon általában rossz a hangulat, család sem támogat eléggé. Én így érzem.
2012. jan. 4. 12:52
 5/12 bánomisén ***** válasza:

Az nehezíti a dolgot, ha nem érzed, hogy támogatnak, de valamiről leszokni végülis azon múlik, hogy te mennyire vagy elszánt és erős, függetlenül attól, hogy milyen a környezeted.

Ha támogatás kell, gyere ide, mi támogatunk :-)


(Tapasztalatból "prédikálok", én a cigit tettem le sok év után és nem volt könnyű.)

2012. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Megpróbálom, bár nem lesz könnyű, annyira megszoktam, hogy így élek már. Bár tudom, hogy ez nem mehet így sokáig, hiszen nem vezet sehova. Maximum leépít. Igyekezni fogok.
2012. jan. 4. 13:19
 7/12 bánomisén ***** válasza:
Ez a beszéd! :-) Ha meg nagyon nem jutsz dűlőre egyedül, akkor keress fel a pszichológust, aki függőkkel foglalkozik, ő megfelelő támogatást tud adni. Ha boldogulsz nélküle is, akkor szuper, de ha úgy érzed, nagy falat ez egyedül neked, akkor ne szégyellj segítséget kérni.
2012. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bánomisén ***** válasza:
*szóval "keress fel egy olyan pszichológust" - bocsánat, én meg az írásról szoktam le, úgy tűnik... :-)
2012. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már felkerestem, de sajnos a legtöbb elég drága. Viszont, ha egyedül nem sikerül, akkor el fogok költözni egy időre vidékre. Ezen gondolkodom mostanában, ez lesz a megoldás szerintem. Annyi a gond, hogy a tanulmányaimból már csak fél év van és végzek. Viszont most úgy érzem nem fog menni, ezért is szeretnék elmenni innen. Ott meg semmilyen drogot nem fogok fogyasztani, utána elölről kezdhetek mindent. De valószínűleg megéri, inkább, mint, hogy tönkre tegyem magam.
2012. jan. 4. 13:28
 10/12 bánomisén ***** válasza:

Az biztos, hogy a környezetváltozás jót tesz ilyenkor, az új emberek, új környezet teljesen más impulzusokat ad, feléleszt mindenkit.

Drukkolok neked, aztán, ha esetleg elakadnál, írj ide, biztosan lesz, aki tud majd segíteni :-)

2012. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!