Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan oldhatnám meg a problém...

Hogyan oldhatnám meg a problémámat? Van még valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Mindig is visszahúzódó természetű voltam, de azért szeretek eljárkálni szórakozni, csak az a baj, hogy nem tudok igazán feloldódni. Régebben volt, hogy alkoholt ittam, akkor valamennyire sikerült, de nagyon leinni se akarom magam. Most gyógyszert is szedek, antidepresszánst, így az alkohol kilőve. A lelkem mélyén szívesen elmennék fesztiválokra, vagy szórakozni, bulizni, sokat hallgatok itthon zenét, de társaságban mégsem tudom átadni magam a zenének. Pedig vágyok rá, nem szeretem, hogy folyton itthon ülök, nekem így nem jó. Maximum beülni szoktam pubokba, de csak ülni, hallgatni a zenét, jó lenne valahogy felszabadulni.
2010. nov. 24. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elmehetsz fesztiválra, koncertre...talán idôvel sikerül lazítanod. Tényleg lehet, hogy csak idô kérdése. Ha antidepresszánst szedsz, akkor biztos lelki problémáid vannak, amire a legjobb orvosság ha azt csinálsz, amit igazán szeretnél.
2010. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most akkor szeretsz, vagy nem? (Nem engem)
2010. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első, köszi a biztatást :)

Szeretem a zenét, van konkrét stílus is, amilyen rendezvényekre szívesen járnék, voltam nemrég, de nem sikerült önmagam adni, talán idővel javul, ha többet eljárok, nehezen oldódok, az a baj.

2010. nov. 24. 21:07
 4/5 anonim válasza:
Szia.Jártam a te cipődben,aztán egyszer csak rájöttem,hogy mennyi mindenről lemaradtam.A lényeg az,hogy ne törődj senkivel,csak magaddal.Mindig tedd azt,amit akarsz,és legyen egy kicsit több önbizalmad.Az antidepresszánsok nem fognak segíteni rajtad.Ezt csak te tudod megoldani.De dobd le a gátlásaidat,és élj végre.
2010. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, az antidepresszánst nem erre szedem, tudom, hogy ezen csak én tudok javítani és jót mondasz! Tényleg el kéne már határoznom magam, hogy végre semmi se gátoljon meg belülről abban, amit csinálni szeretnék.
2010. nov. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!