Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel tudnám lenyugtatni magam?

Mivel tudnám lenyugtatni magam?

Figyelt kérdés
Apró dolgokon nagyon ideges tudok lenni, mintha már fojtogatna. Próbáltam nyugtató teát, de csak mintha tompa lettem volna, de nem nyugodtabb. Tudnátok javasolni valamilyen homeopátiás vagy egyéb nem túl káros vagy erős szert? Én ilyet: [link] használtam, mert amikor keresgéltem nem találtam mást, és nem tudtam hol keressem. vagy milyet válasszak. Ha tudtok körülbelüli árat is írjatok. Köszönöm!
2012. jan. 4. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindennap félóra séta. Ingyen.

:)

Miért idegesedsz amúgy sokat?

2012. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sport! Add ki magadból a dühöd és ne ilyen szerekben bízz.
2012. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyedül félek. Nem megyek sehova. Barátom sokat dolgozik, barátaim nincsenek. Akikkel beszélgetek suliban ők messze vannak. Itthon szoktam Zumbázni, ugyancsak a fenti dolgok miatt! Hosszú leírni, megfogalmazni se tudom. Pl: hogy a barátom megcsal, a többi apróság, mégis rettenetesen feszült és ideges szoktam lenni.
2012. jan. 4. 16:51
 4/4 anonim válasza:
amúgy elvileg a sima kamilla tea is nyugtató. miközben iszod a teát vagy mi próbálj ne arra gondolni ami idegesít hanem mondjuk próbálj találni valami pozitív emléket vagy mittudomén hátha segít
2019. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!