Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek bele merjek vágni?

Szerintetek bele merjek vágni?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy szükség lenne arra, hogy változtassak az életemen, mert az elmúlt időszak mag volt a pokol :( Már nagyjából túl vagyok a dolgokon, és össze szedtem magam. Jelenleg a legfontosabb, hogy idén sikeresen lediplomázzak végre...ez a legfontosabb dolog jelenleg az életemben. Volt idő amikor úgy gondoltam, hogy még a sulit sem tudom befejezni, mert szétesett az életem és minden összeomlott körülöttem. De van kitartásom és akaraterőm, úgyhogy meg fogom csinálni :)

De ahhoz, hogy boldoguljak és változtatni tudjak bele kell vágnom abba, hogy el merjem végre hagyni azt a helyet, ami rengeteg fájdalmat és keserűséget adott nekem :( Ki kell lépnem ebből, tudom, hogy csak így változtathatok jelenlegi életvitelemen. Munkakeresés szempontjából is nagyon jó lenne, mert ahol lakom lehetetlen munkát találni. Csak félek belevágni teljesen egyedül. Félek attól, hogy nem fog menni és esetleg elbukom a munkámat, párkapcsolat terén pedig egyedül maradok örökre.

De azt is tudom, ha itt maradok örökre maradok ez a keserű és szomorú ember. 24 évesen pedig döntenem kell az életemről.

Mit gondoltok erről?


2012. jan. 6. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondold el, ha a majom is ennyit tetvészkedett volna a fán, hogy lejöjjön e a földre, még mindig majmok lennénk. Te pedig a majdnem kész diplomáddal már bizonyítottad, hogy életképes vagy. Akkor meg vágj bele, ahogy eltervezted.
2012. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2012. jan. 6. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!