Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt valaki hasonló helyzetben?

Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Évek óta egyre rosszabbul viselem a kudarcaimat.

Elváltam, majd jött egy kapcsolat ami szintén nem működött. Most alakulóban volt egy kapcsolat, de ezt is elszúrtam. A béka segge alatt vagyok már lelkileg és mint nő is. Hiába mondják, hogy erős vagyok és kibírom és talpra állok. Nem megy, eljutottam oda, hogy muszáj erről beszélnem.


2012. jan. 7. 10:00
 1/2 anonim válasza:

Tudnod kell hogy ez neked a mélypontod már az életedben...csak saját magad változtathatsz ezen!! A mélypont után mindig felfelé vezet az út...különben mi értelme lenne padlóra kerülni?...Én úgy élek hogy mindig önmagamat adom, magabiztos vagyok és nem számít ki mit mond...és ha valakinek ez nem tetszik akkor azt lesz*rom! Mindig fel kell állni a padlóról!! :) Az élettől kapod a legnagyobb pofonokat...bírni kell ezeket a pofonokat és menni kell tovább...hinned kell önmagadban!!! :)


Egyébként 17éves vagyok...és látod én megtanultam hogyan kell felállni a padlóról!!! :)

2012. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én 30 vagyok. Voltak mélypontok az életemben, de ez más a sokadik. Ha neked is annyi lesz majd és olyan jellegű gondjaid lennének... na mindegy. Én 17 évesen azt sem tudtam, hogy mi az a mélypont. Pár éve éreztem először, és azóta folyamatos. Hol jó, hol rossz. De most eljutottam oda, hogy nem tudom kezelni és nem elég ha kibeszélem magamból. Most először vettem be rá nyugtatót. Nem szeretném folyamatosan szedni csak egy kicsit amíg rendbe jövök. Ingerült vagyok a szüleimmel, a gyerekemmel és magammal is.
2012. jan. 7. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!