Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lépjek túl a múlton?

Hogyan lépjek túl a múlton?

Figyelt kérdés
Rengeteg dolog nagyon fáj a múltban, képtelen vagyok átlépni rajta, mert állandóan a szememre vetik, előhozzák stb... mit tegyek? Mintha kést forgatnának a szívemben!

2012. jan. 8. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ezt csak úgy lehet ha elhiteted magaddal hogy leszarod ,és lazának tetteted magad mások előtt


ne látszódjon rajtad hogy frusztrál hanem szard le őket ,először lehet hogy mégjobban csesztetni fognak de egy idő után abbahagyjőák


sajnos ilyenek az emberek:S

2012. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy pszichológushoz.Az ilyen dolgokat jó megbeszélni egy kívülállóval. :D

Egyébként meg gondolkozz el azon, hogy ez a te SAJÁT életed, és senkinek SEMMI köze nincsen hozzá. Senki sem tökéletes. :)

2012. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jól estek! Voltam pszchiológusnál már másfél éve:)
2012. jan. 8. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!