Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Inkább még most...

Mit tegyek? Inkább még most lépjek tovább a drogod barátom mellől?

Figyelt kérdés

Három hónapja ismertem meg egy fiút, akivel ha lehet így fogalmazni, összejöttünk, de távkapcsolatban élünk.

(150 km a távolság).

Párszor aludtam nála, de semmi olyan nem történt még meg.ű

Eleinte mindig pörgött, jó kedvű volt, boldognak tűnt valahányszor beszéltünk, vagy amikor ott voltam nála.


Viszont most a legutóbbi alkalommal a másik szélsőség jellemezte, szinte önmagán kívül volt. Depresszió, harag (nem rám) és minden ilyen. Először nem értettem a helyzetet.


DE kiderült, hogy drogozik (csak ezt eddig nem említette magától, én pedig nem jöttem rá, csak most!). Utólag tudom, hogy azért volt olyan rosszul hangulatilag, mert éppen nem volt nála szer. Hirtelen jött az, hogy elmegyek hozzá két-három napra és így nem tudta előre \'biztosítani\' a szükséges adagot, gondolom, és mivel mindig vele vagyok ilyenkor, időközben lehetősége sem volt.


Úgy tudtam meg, hogy éppen a port kereste, de már nem volt elég neki...


Most bevallom, nagyon megijedtem, ilyen helyzetnem még soha nem voltam. Nem tudom mit tegyek.


Igazából nem a kapcsolat ideje alatt kezdte, hanem már előtte, csak erről nekem nem szólt. Szerintem most sem szólt volna, ha nem kapom rajta.


Otthagyjam inkább még most, amíg ennyire új a kapcsolat?

Hiszen távkapcsolat csak és ezek után nem tudom, mennyire lenne megbízható.

Illetve ezek után bármit el tudok képzelni róla, amit nem szeretnék egy kapcsolatban.


Nem lenézem, elítélem, de ha én magam nem drogozom, sőt nem iszom, nem dohányzom, akkor ezt elvárhatom a partneremtől is, nem? És az alapján keresni valaki mást...


Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Nagyon fontos volna a tanácsotok!


Ő 35 éves én 29 lány.


2009. okt. 8. 05:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szűksége van rád .csak vigyázz vele nehogy bele vigyen valamibe .vidd el elvonokurára
2009. okt. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tarts ki mellette!!!


Beszélgethetnénk máshol?

Én is ugyanilyen helyzetbe vagyok :'(

2009. okt. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Énis nagyon sokáig voltam ilyen helyzetben mint te. Bár már évekkel ezelőtt. És utólag azt mondom, hogy életem egyik legjobb döntése volt, hogy továbbléptem.
2009. okt. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor maradj mellette,ha szereted és hajlandó elmenni elvonókúrára.Különben tönkre teszed a saját életeted is.Egy drogossal nem lehet együttélni,el kell viselni a hangulatváltozásait,tudomásul venni,hogy kenyérre nincs pénz,mert kell a drogra ,gyereket nem lehet mellette vállalni,mert nem lesz jó apa stb.A drogozás nem olyan,mintha pl.szívbeteg lenne,aki mellett érdemes kitartani.
2009. okt. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg leszoktatni. Ha nem tudod, akkor hagyd ott, ne szenvedj vele.
2009. okt. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi nem indokolja, hogy mellette maradj, nem vagy te Teréz anya. Mégcsak szerelmes se vagy belé, ez még nem kapcsolat. Eleve távkapcsolatba belemenni nem ésszerű, találsz megfelelő partnert a lakóhelyeden is.
2009. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!