Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg lehet tagadni a gyógyszere...

Meg lehet tagadni a gyógyszereket?

Figyelt kérdés

Ha nem szeretném szedni, és injekciót se szeretnék, akkor megtagadhatom?

17f


2012. jan. 16. 15:51
1 2
 1/14 bensdorp ***** válasza:

A te döntésed. De ha ezt kórházban teszed, alá kell írnod papírokat, hogy nem az orvosok felelőssége, ha valami komoly károsodásod történik.

Megkérdezhetem, mit nem szeretnél szedni, amit kéne, és miért?

2012. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ezt kórházi kezelés alatt teszed, max kiraknak a kórházból, és mehetsz, fel is út, le is út. De a kiskorúságod miatt nem vagyok ebben 100%. Felnőttet egyszerűen kivágnak az utcára.
2012. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
pszichológushoz járok és gyógyszert kéne szednem, mert depressziós vagyok, de nem vagyok hajlandó bevenni, de ha nem szedem, akkor injekciót adnak. és ezért kérdezem, hogy megtagadhatom-e..
2012. jan. 16. 17:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért adnak inekciót ha nem szeded? Úristen milyen szörnyű ez a világ. Mondd azt h szeded, senki nem fog utánanézni, hidd el hogy nem segítenek ezek semmit csak ideig-óráig úgy érzed, de ha ilyesmiket szedsz nem elég h elkerülhetetlenül rászoksz (akár nyugtatóról, akár antidepresszánsról van szó) de a feldolgozási képességedet nagy mértékben rombolja. Saját erődből kell talpra állnod mert ezek csak elnyomják a problémákat, nem fog érdekelni ha rossz történik veled, de annak most őszintén van értelme? Nekem sokévnyi tapasztalatom van különböző szerekkel és jól teszed ha nem kezdesz bele. 20 éves lány
2012. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
pszicholósgusom mondta, hogy kórház lesz belőle. pszichiátriára februárba kell mennem.:S nincs kedvem a gyógyszerekhez, mert félek, hogy tényleg rászokok
2012. jan. 16. 18:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el, sokkal jobb, mint pl. vagdosni magadat... És még az is lehet, hogy tényleg jobban leszel, akármilyen reménytelennek tűnik.
2012. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem akarom szedni, mert ahogy ismerem magam.. tuti függő leszek. nincs nagy akaraterőm, ha rákapok, akkor nem fogok tudni leállni.. szóval nem szeretném.. és nem lesz baj belőle
2012. jan. 16. 23:26
 8/14 anonim ***** válasza:
A 4. vagyok, szerintem is rászoknál mert nemcsak az kap rá aki hamar elkezd függeni valamitől, annál már a mértéktelen gyógyszerzabálás lehetősége áll fenn, hidd el csak egy roncsot csinálna belőled. Nem hinném hogy elmebeteg lennél akinek muszáj befeküdnie, ne menj bele mert ott nagy mennyiségű gyógyszerrel kiütnek és nem dolgozol fel semmit, csak annyi hogy valószínűleg segít elindulni a lejtőn. Mi egyébként a problémád, hogy a pszichológus ezt javasolja?
2012. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

az a problémája, hogy nem mondom el neki a problémám:D persze h nem mondom el neki. nem h segítene.. még belém is rúg -.-

ilyenek tol: neked nincsenek barátaid


jó tudni:|||

meg h mutassam meg a fésznuk leveleim, mert nem hiszi el, hogy vannak barátaim, meg ilyenek. ez kajak down-kóros, vagy nem tudom.:s

2012. jan. 18. 13:20
 10/14 Kiss Dorcii válasza:

Megtagadhatod, nincs joga ráderőltetni. Én is megtagadtam anno ;)


15/L

2012. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!