Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen kivagyok már ettől a...

Teljesen kivagyok már ettől a pániktol. Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok,amit gyógyszerekkel kezel a dokim,de én már lassan bele őrülök abba,hogy amikor közelít a menzeszem sokkal jobban felerősödnek a tüneteim.Ilyenkor úgy érzem,hogy bármikor rosszul lehetek.Addig amíg el nem múlik a menzeszem,ez tart.Utána jól vagyok.Ez normális?
2012. jan. 18. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

ez PMS (nagy divat a "pánikbetegség", de nem minden az)

[link]

Uralkodj magadon - az a legobb gyógyszer rá.

És a legnehezebb is.

2012. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Naponta 2x1 mokkáskanál Ligetszépe olaj segíthet a problémádon.
2012. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül.Sajnos én is pánikbeteg vagyok,és mielött megjön,és mikor megvan,nagyon kijön rajtam.Most mikor megvolt,kétszer kellett ügyeletre mennem,olyan rosszul lettem,nagyon magas a vérnyomásom ilyenkor,és iszonyúan ver a szívem,emellett úgy bepánikolok,hogy azt hiszem mindíg most halok meg.Nem tudom miért van ez,de már félek attól amikor meg fog jönni.Mikor elmúlik,nekem is jobb minden.Jó lenne valamit tenni ez ellen.
2012. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Epp ez a gond ,hogy mar elore feltek,ezt kell megtanulni kezelni,probaljatok nagyon lekotni magatok erre a nehany napra ,hogy ne tudj azon gondolkodni ,hogy most leszek rosszul ,es ugy varni a menzeszt ,hogy most sikerulni fog es jol leszek .Higyetek el az egesz onuralmon mukodik a gyogyszerek csak pillanatnyi hangulatjavitok ,amiknek mellekhatasuk is van,ezert te sajat magad kell kezeld es elobb agyban,en tapasztalatbol beszelek,ateltem en mindezt es most teljesen tunetmentes vagyok...
2012. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászólónak :Én nem gondolok a rosszullétre,.és nem is várom őket,jön magától.Nem tudom leküzdeni,mert nem minden szervezet egyforma!Az hogy te most tünetmentes vagy,az egy átmeneti állapot.A pánikbetegségből soha nem lehet kigyógyúlni teljesen.Átmenetileg lehetsz tünetmentes,évekig is talán,de amint jön egy rossz fordulópont az életedben,újból elő fog jönni,és akaratlanul,hidd el,én is tünetmentes voltam,de megtapasztaltam a rosszat,és kijött újra,és több doki is megmondta,bármikor előjöhet,bárkinek,és nem kell várd,vagy bebeszéld magadnak,nem kell rá készülni,egyik pillanatról,a másikra jön.Te eldöntheted az agyadban hogy nem,de az idegrendszert nem tudod megváltoztatni magadtól,ha jönni akar sajnos akaratlanul is jön.
2012. jan. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!