Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álomól felriadva volt már...

Álomól felriadva volt már hasonló élménye valakinek? Mitől lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Két hetente egyszer azt álmodom, hogy annyira fáj a fejem (mintha satuba lenne szorítva, és nyomnák össze), hogy sikítanom kell. Ebben viszont az a szörnyű, hogy csak akkor tudom abbahagyni a sikítást, amikor már nem fáj a fejem, és van úgy, hogy csak akkor múlik el, amikor már felébredtem az álmomból.
2010. jún. 24. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Az öcsém éjjel bepisilt mert azt álmodta hogy wc-re kel mennie és álmába elment wc-re de aztán... az csak álmában és a valóságban pedig bepisilt . ez többször is megesik vele és általába többször pisil be egy álom alatt.
2010. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dákó Ádám ***** válasza:
Volt, hogy azt álmodtam, hogy szörnyen szomjas vagyok, de valahogy elfelejtettem nyelni. Egyszerűen nem voltam rá képes. Rettenetesen kiszáradva ébredtem, kimentem egy pohár vízért, és fél percig tartottam a vizet a számban, mire le tudtam nyelni, mire rájöttem, hogyan kell. :) Furcsán hangzik, de az álmok sokszor tudnak furát művelni a gazdájukkal.
2010. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!