Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kell csinálni ha épp nem...

Mit kell csinálni ha épp nem érdekel semmi sem?

Figyelt kérdés

és mellé szarkedvem van különben nem kérdezném..

túl gyakran van ez szal az ivás nem megoldható:S

20f


2012. jan. 18. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tűzz ki egy épkézláb célt magad elé, aztán valósítsd meg. Különben nem jutsz sehova az életben.
2012. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
"Te csak várj, míg felkel majd a nap...." ( énekli Demjén Ferenc, és igaza van).
2012. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Gyere ide a GYIK-re, olvass, és válaszolj, segíts, vagy éppen okulj, tanulj a kérdésekre feltett válaszokból.

Akár még ötletet is kaphatsz, hogy mit kezdjél magaddal!

2012. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de mondom hogy nem érdekel. nem érdekel se az életcél se mások baja:\ mit kell csinálni hogy ez változzon?
2012. jan. 18. 21:29
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor a válasz sem érdekel.

Akkor miért kérdezel?

Maradj magadban, majd talán egyszer "megvilágosodsz".

Vagy nem.

2012. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
csak az érdekel hogy érdekeljen valami meg hogy ne haljak meg, és még azis hogy ne induljak el az alkohol/drog függőség rögös útján. leírtam hogy debilek is értség de hiába mert olyankotól várnám a választ akik már a kérdésből értik a helyzetet és tudják mi segít..
2012. jan. 18. 21:35
 7/14 anonim ***** válasza:

telejsen ugyanígy vagyok.. Az ég világon semmi sem érdekel már, pedig idén érettségizek, eddig jó tanuló voltam, mostmár a suliba sem járok be.. Hogy mit csinálj?? Én bármit próbáltam minden maradt ugyanúgy...

Könnyű azt mondani, hogy keressünk valami célt, mikor az is iszonyú energiát vesz el hogy kikeljünk az ágyból.. (legalábbis nálam így van) 19/l

2012. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem tudok olyan dolgot mondani amire azt mondhatnám hogy na ez kell és ettől jobban leszek.
2012. jan. 18. 21:44
 9/14 anonim ***** válasza:
járjatok
2012. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
legalább egyikünk csúnya a másik szerint. a netes csajozás nagyon fos
2012. jan. 18. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!