Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kell csinálni ha épp nem...

Mit kell csinálni ha épp nem érdekel semmi sem?

Figyelt kérdés

és mellé szarkedvem van különben nem kérdezném..

túl gyakran van ez szal az ivás nem megoldható:S

20f


2012. jan. 18. 21:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
különben se akarnék mégegy ugyanígy unott embert látni. szal valaki válasz?
2012. jan. 18. 21:52
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

lEHET HOGY BAROMIRA EL VAGY KÉNYEZTETVE, VAGY TELJESEN ÉRTÉKTELEN ALAK VAGY.A kábítószer meg az ital eszedbe se jusson. Mindkettő állati drága, ha az ágyból ki kelned is fáradtságot okoz, hogy a fenébe fogod összeszedni magad egy bankrabláshoz, hogy a betevő drogodat megszerezd?

Edzd magad, lépj be az idegenlégióba, ott majd magadhoz térsz! Ágyő!

2012. jan. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Menj le úszni, vagy valami aktív mozgást csinálj naponta! Már az első alkalom után érezni fogod a jótékony hatását. Azt tudtátok, hogy napi aktív 20 perc sport felér egy antidepresszáns hatásával. Endorfinok szabadulnak fel, ami javítja a közérzetet. Tapasztalatból írom, de a szakirodalom is alátámasztja ezt.
2012. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Enis így vagyok...engem azért nem érdekel semmi, mert nem szeretnek, soha nem is szerettek...szerintem jótékonykodj, annak látni fogod az eredményét, és boldoggá tesz...olyanra gondolok, mint télen a csöveseknek kaját osztogatni a sátorban, vagy ilyenek vágod...15L
2012. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!