Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ha polarizált...

Szerintetek ha polarizált vagy Zepteres lámpával (mind1, mert ugyanaz) a színeket, csak azokra a csakrák helyeire lehet használni vagy máshol is lehet használni, nem fog más hatást produkálni?

Figyelt kérdés

Pl. A gyökércsakra színe a vörös. Namost én oda pl. lilát használok ami alváshoz ill. depresszió kezeléséhez való, akkor az nem eredményez más hatást arra a részre?


Vagy a szívcsakrára (aminek színe a zöld) használok kék színt ami nyugtat is egyrészt, akkor ott se lesz más hatása?


Valaki fejtse ki nekem, mert ezekről a kiskönyv nem tér ki, hanem általában a narancssárgát ajánlja a végén egyes betegségekre.

Remélem érthető volt a kérdésem és köszi a segítségeket/válaszokat előre is!!!


2012. jan. 20. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod. Nekem régóta van lámpám, és én is szoktam ilyeneket csinálni. Mostanában már csak az alapszínt használom, az nagyon hatásos és bárhová lehet tenni.
2012. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na végre, köszönöm a választ, viszont az alapszín más helyeket mit eredményez, mert a könyv sajna erre nem tér ki :(
2012. jan. 22. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanazt, mint a szines fény. Talán valamivel erősebb az alap. Ha kislámpád van, akkor nyugodtan használd az alapot bárhová. A keringés javul azon a helyen ahol alkalmazod, így csökkenti a fájdalmat, gyógyítja a bőrt, leviszi a gyulladást.
2012. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, bár jól lenne rátalálni valahogy a színek hatásaira, köszi szépen!
2012. jan. 22. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!