Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon feszült, ideges vagyok,...

Nagyon feszült, ideges vagyok, családi problémák miatt. Milyen nyugtató módszereket tudtok, amivel elterelhetném a figyelmemet? Zene, gyógytea. Ilyesmikre gondolok.

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok olyan ingyenesen letölthető oldalt, ahonnan nyugtató,relaxáló zenéket le tudnék tölteni?Gyógyteák közül az orbánc-és citromfű-teát tudom,iszom is.Várok jóindulatú tanácsokat,ötleteket.
2009. szept. 7. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Internetes rádiót tudok ajánlani, amin természet hangjai, relaxációs zenék vannak. Link:

[link]

Ha idekattintasz, az Eclectic-et kersd, azon belül megtalálod.

Jaa és mindenképpen ajánlom neked a Magne B 6-ot mert lenyugtat és nálam megszűntette a szívszúrkálást amit a stressz okozott.

Üdv.

2009. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mozgás?

Én egy időben rászoktam a mindennapos intenzív biciklizésre. Az használt valamennyire.

2009. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Írjatok még...
2009. szept. 7. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
valeriana drazsé is jó.De ne a Cirkulint vedd,az szar. A másikat,sima barna szinű üveges valeriana drazsé.
2009. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Éneklés nekem az a kedvencem :D jó hangosan, ha muszáj csendben lenni csak feküdj le és figyeld a légzésed vaaagy próbálj visszafele számolni 100tól úgyis belekavarodsz és azzal fogsz foglalkozni. A valeriana nagyon hasznos! tapasztalat két masszív idegeskedővel élek egy fedél alatt:) csak az ő bajuk sok esetben hipohondria.
2009. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orbáncfű, másnéven vidítófű tea. Idegek erősítője.
2009. szept. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó mindezek, a magneB6, orbáncfű is, májgyógyító tea a gyermekláncfű gyökér, vagy a máriatövismag, (ha a máj miatt lenne az idegesség), lehet gondolni a magas vérnyomásra is, (galagonyavirág, és sok egyéb a harbáriákból). Azonkívül tényleg jó az éneklés, esetleg ha lenne egy furulyád, az négjobb, vagy kiírnád magadból vers vagy dalok formájában a dolgokat...
2009. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hallgass zenét! Az megnyugtat!


[link]

2016. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!