Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van! (? )

Elegem van! (? )

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben (kb. egy hónapja már!) teljesen kész vagyok... :( Nem érdekel semmi és senki, állandóan csak ülnék egy helyben, és sírnék! Új osztályba kerültem '/ vagyok, és 15 éves hisztis p*csákhoz kerültem!), és ők is teljesen elrontják a kedvemet/napomat. Az ereimet is elkezdtem vagdosni, mert nem bírom már, úgy érzem, hogy senkinek se kellek, és senki se hiányolna! :'( Valaki tudna tippet adni, hogy hogyan lehetne jobb kedvem?? :(

Korábban (2 éve, felvételikor egy iskolapszichológus ajánlotta, hogy látogassak el hozzá, mert az akkori osztályom is katasztrófa volt, általánosban!).

Aztán 2010 szeptemberében középsuli, új emberek, barátok, minden jól ment, le is álltam a csuklóm vagdosásával, de 2011-ben új osztály (mert megbuktam :( ) és teljesen elment minden kedvem az élettől... Volt egy randim is, de abból sem lett semmi (nem tudom, hogy miért:( )

16L Előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat!


2012. jan. 26. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyának mondtad ezt már? Sportolsz valamit? Van barátnőd?
2012. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, nem kötelező pont az osztálytársaiddal barátkozni. Én sem velük haverkodtam és barátkoztam általában, hanem inkább környékbeliekkel. Járj valami edzésre, szakkörre, kórusra stb., ott hasonló érdeklődésű emberekkel találkozol és barátkozhatsz, meg amúgy is, ha van valami, ami érdekel és eljárnál egy ilyen körbe, az is célokat ad, sikereket nyújt. Nem kerül egy csomó sok pénzbe, ha pl. sulin belül találsz valami ilyesmit, ált. ingyenes, ha meg pl. rajzolsz, táncolsz, zenélsz egy állami művészeti suliban, az 18 alatt félévenként nem drága. Nem ciki egyáltalán, sőt, legalább valamihez, amit szeretsz, jobban fogsz érteni, mint mások.

Próbáld meg, gondold végig, mi érdekel, mit szeretsz csinálni!


Csak néhány tipp: sportok, tánc, túrázás, hangszerek, képzőművészet, irodalom, társasjáték-klub, tantárgyi szakkörök... Csak van vmi, ami érdekel! Szerepjáték is jobb a semminél, ha azt szereted pl.

2012. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A vagdosás nem old meg semmit. A szüleid figyelnek rád kellőképpen?
2012. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szüleimnek sztem az se tűnne fel, ha eltűnnék... Nem túl jó a kapcsolatunk, ők mindent jobban tudnak... meg amúgy sem szeretek beszélgetni velük, mert eléggé nagy a korkülönbség köztünk (anyám 50, apám 55 éves) és eléggé régimódiak... :( Amúgy a pszichológus tanácsáról tudott anyum is, mert ő is ott volt, mikor javasolták...
2012. jan. 26. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Járj sportolni az sok örömet, boldogságot ad és bekerülsz egy csapatba.
2012. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Rajtam mindig segít...erre a néhány percre elfelejtem az egész életem

15/f

http://www.youtube.com/watch?v=MimKBObMLaA

2012. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb ezek voltak a tüneteim, pszichológushoz járok, azóta jobb!!
2012. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!