Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj ha semmihez nem tudok...

Baj ha semmihez nem tudok ragaszkodni, csak a személyes tárgyaimhoz?

Figyelt kérdés

Másfél éve se párkapcsoltom, se barátaim... Miért? Miért felsőgategóriás telefont veszek, xboxot, tvt veszek?!

Baj ha jól érzem magam így, hogy semmit nem csinálok?


2012. jan. 30. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát hogyha semmit nem csinálsz az baj, mert akkor miből fogsz megélni/miből élsz meg? De ha te így jól érzed magad, akkor mi gond lehetne? Sokak a te helyedben depressziósak lennének, hogy nincsenek barátaik meg párjuk, nem rossz dolog az, hogyha valaki ha egyedül van, akkor sem esik kétségbe, de attól függetlenül szerintem nem lenne baj, hogyha próbálnál ennek ellenére is barátokat szerezni és ezek a kütyük amúgy sem kevés pénzbe kerülnek, de nem tudják helyettesíteni az embert... Szóval szerintem próbálj keresni olyan emberkéket, akiknek hasonló érdeklődésük van és kezdj el beszélgetni, ismerkedni velük, mondjuk akár az se baj, ha xboxozni hívod el őket, csak valahogyan kezdd el, (mert ha véletlenül mégis valami rossz dolog történne, nem tudod majd kinek elmondani) és a többi majd jönni fog magától...
2012. jan. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy nincsen kit elhívni. Amúgy meg sulis vagyok még, szakközépbe járok.

De köszönöm a választ![:

2012. jan. 31. 14:31
 3/3 anonim válasza:
Biztos, hogy van vki a közeledbe akit érdekelnek a kütyük. Elhívod xboxozni és mindjárt van is egy barátod utánna beszéltek haverkodtok stb..
2012. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!