Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történt velem? Kihaltak az...

Mi történt velem? Kihaltak az érzelmeim?

Figyelt kérdés
4 nappal ezelőtt volt a Barátnőm halálának évfordulója, az a nap megviselt nagyon. ...és azóta sem tudok megnyugodni, rossz kedvem van. Tegnap éjjel megint nem aludtam, csak járt az agyam és éreztem, hogy a sírás határán állok, de nem sikerült. Kicsit könnyes lett a szemem, de ennyi, pedig éreztem, hogy fel akar törni, de nem történt semmi, csak fojtogatott, de nagyon. Miért nem sikerült annak ellenére sem, hogy éreztem, hogy fel akar törni? Kezdek érzéketlen lenni?
2012. febr. 5. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valakit elveszítünk az borzasztóan tud fájni .

A haláluk évfordulója mindig felszakítja a sebeket azért nem tudsz megnyugodni. Nekem is meghalt 7 éve az öcsém ,de az is borzasztó fájdalom volt. Évekig én se tudtam túl tenni a halálán. Már én se tudok sírni ,pedig nincs olyan nap ,hogy ne jusson eszembe.

2012. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnálom, fogadd részvétem! Számítottam rá, hogy nehéz lesz az évforduló... 2 éve történt a baleset, olyan, mintha most lett volna. Tavaly is nehéz volt az évforduló, de Édesanyám fél éve ment el (Ő beteg volt) és ez is megvisel, így mégnehezebb elfogadni a Barátnőm eltávozását is.

2012. febr. 5. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon sajnálom! Természetes, hogy ekkora veszteség után fájdalmat érzel... Adj hálát a sorsnak, hogy ez a fájdalom nem része a mindennapjaidnak, és hogy nagyjából sikerült feldolgozni. Mikor rád tör a fájdalom, gondolj a szép emlékeitekre, az együtt töltött boldog időkre... Ne úgy lássd, hogy szerencsétlenség ért mert elment, hanem hogy szerencsés vagy, mert a tied lehetett. Tudom, ez egy elég nagy fedítés, de tapasztalatból mondom, másképp ezen nem lehet túljutni.
2012. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm! Pontosan azt csinálom, hogy hálát adok a JóIstennek, hogy összehozott minket és a sok szép emléknek is örülök, próbálok nem a fájdalomra gondolni, hanem a szépre, de időnként iszonyat erősen rámtör a fájdalom és olyankor úgy érzem, hogy széttép. Igen, szerencsére nem minden nap vagyok ennyire rosszul, mert általában sikerül a szépre gondolni, de mikor így rámtör a fájdalom, akkor nagyon kész tudok lenni...

2012. febr. 5. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!