Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vannak ilyen erős...

Miért vannak ilyen erős érzelmeim mostanában?

Figyelt kérdés

Egy-két hónapja, észrevettem, hogy a magány érzése sokszor iszonyatos erővel tör rám minden ok nélkül. Máskor úgy érzem, át tudnám ölelni a világot. Ha a párom a közelemben van, akkor rám tör az érzés, hogy mennyire nagyon szeretem (5 éve vagyunk együtt). Ja, és annyira kívánom a szexet, mint a legelején.

Kb. 4 éve szedtem utoljára hormon tartalmú gyógyszert, nem vagyok terhes, és nem látok összefüggést a ciklusommal.

(A fogamzásgátlónál volt hasonló, de akkor csak a negatívumok voltak igazak)

Igazából a pozitívumok miatt annyira nem zavar, csak nem értem az okát.


2011. jan. 24. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló tünetek voltak, mondhatni szexmániás lettem ...:) Aztán egyre több lett a szorongós állapot, amik egyre elviselhetetlenebbé váltak. Kiderült depressziós vagyok, ezért lehettek a szélsőséges érzelmek. menj el egy pszichológushoz és megmondja tényleg az van e, és megmondja merre tovább.


L/24

2011. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!