Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek, hogy bentartanának....

Félek, hogy bentartanának. Elmenjek pszichiátria?

Figyelt kérdés

Gyakran érzem úgy hogy elalszok álmodok/halucinálok, de közbe minden történik tovább és a testem továb teszi a dolgát(írok,futok,rajzolok,).gyakran látok képeket bevillani olyanokat amik nincsenek , és sűrűn nem érzem a testem mintha nem én irányítanék. Tudom hogy súlyos de ha bentartanak vagy kezelésre küldenek kb buktam az életem.

19/F


2012. febr. 6. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Nehogy enged magad gyógyszerezni. Te ilyen vagy, ezt kell tudni használni, megtanulni kezelni. Érzékeny vagy. Nehogy azt hidd hogy csak te vagy így. Képzeld én is, szoktam képeket látni, írom egy füzetbe, később megtörténnek. Nem érzem magam dilisnek, azóta találkoztam másokkal akik még durvábbak mint én és nem szednek semmit, megtanulták kezelni.Ha valaki mellé állok megérzem amit gondol. Szaladjak dokihoz, hogy begyógyszerezzen, nem lennék képes dolgozni. A lényeg, hogy ne félj, tanuld meg hogy ezektől nem kell félni, mert különben a rezgésszámod lecsökken. Olvas sok ezotérikus cikket a neten.
2012. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Még annyit, hogy nem vagy súlyos beteg. Használd a tudásod. (Keress rá a neten a Kovács András táltos iskola,)Az asztrál tested időnként valószínű kiválik a fizikai testedből ezért érzed, hogy nem te irányítod. Nálam többször előfordult, hogy elhunyt hozzátartozóm testén mentem át, persze nincs már teste mégis éreztem. Vicces és boldog élmény együtt.
2012. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szeretem hogy máshogy gondolkozom de nem vagyok magam ura és egyre gyakrabban, kiadoma parancsot hogykellj fel és nem mozdulok néha meg érzem hogy csak hátulról figyelek és a gondolataim visszhangzanak a fejemben, újra és újra ismétlődnek szavak a fejemben, ezotériát hagyjuk.....-.-"
2012. febr. 6. 17:27
 4/9 A kérdező kommentje:

oké nyertél

neked kell orvos!

2012. febr. 6. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
A tüneteid alapján akár az epilepszia egyik formája is lehet, esetleg enyhébb narkolepszia. Így a leírásod alapján semmiképpen sem "elmebajra" gondolnék, hanem valamilyen, az alvajáráshoz hasonló neurológiai problémára. Gondolom semmi olyat nem teszel "félálomban", amit ébren sem tennél meg, tehát nincsenek bevillanó kényszerképzeteid, téveszméid? Mindenképpen menj orvoshoz, ha ez a bajod, az otthon szedhető gyógyszerekkel kezelhető, max. amíg ezeket beállítják, kérhetnek (és nem kötelezhetnek) arra, hogy feküdj be kivizsgálásra.
2012. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ma már vannak elég jó gyógyszerek mindenféle pszichiátriai problémára
2012. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezzel egyben azt is akartam sugallni, hogy nyugodtan menj el orvoshoz
2012. febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

dek****jo hogy csinalod?????????

en siman befekudnek,,tok jo lenne:D

privi pls

2012. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nyugodtan fordulhatsz orvoshoz. A kiindulópont mindig a háziorvos! Attól ne félj, hogy épp ő fog teletömni gyógyszerrel. De meg tudja ítélni, hogy az elmondásod meg a kinézeted ( viselkedésed) alapján milyen további segítségre van szükséged.
2012. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!