Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Befekudjek a pszichiatriara...

Befekudjek a pszichiatriara vagy ne?

Figyelt kérdés
Pszichologus szerint klinikai eset vagyok ma pedig idegosszeroppanast kaptam szerintem. Abbol indult hogy kapok penztamogatast egy alapitvanytol. Anyam eroszakkal elvette a penzt, amibol a korhazban levo baratomhoz utaztam volna. Eddig oke. Szetvertem a szobajat - a poharait, teaskannat, szetszedtem az agynemujet.. Most telefonon hivott, mindezt kozoltem vele, lehet hogy 10 perc mulva a pszichiatrian is leszek. Osszeszedtem minden cuccomat. Be akartam magam gyogyszerezni de nincs batorsagom. Anyam mindig a hibaimmal cseszeget, ha kerek tole egy pohar vizet betegen akkor mar o cseledlany. Modszeresen gyilkolja magat, 46 kilora lefogyott, de az.nem erdekli hogy en pszichiatrian toltok heti 1 napot, gyogyszert szedek, hallucinalok, es nem tudok aludni. 17 eves vagyok, sokszor elmondja hogy megbanta hogy a vilagra hozott. Fekudjek be a pszichiatriara vagy latogassam meg a baratom es jojjek haza? Lehet hogy anyam nagyon meg fog verni.

2011. nov. 17. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

1 Szerintem ez kamu. Aki idegösszeroppanást kap, nem fog ide irogatni. Tudom mit beszélek, emlékszem még az anyámra, mert ő is azt kapott

2 ha nem akkor először is elnézést. Miből utaznál, ha anyád elvette a pénzt? Ha rosszul érzed magadat, ballagj be a kórházba.


Már nem jársz suliba?

2011. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magantanulo vagyok...13 eves korom ota vannak mentalis problemaim. Most nagyon osszetortem. Zsarol, megalaz, az utcan vadidegen emberek elott ordit velem, stb. Szerinte semmire nem vagyok jo, ezt erezteti is velem. Nem akarok a baratom latogatasa utan hazajonni. Csak annyi penzem van, ami oda-vissza utra eleg.17. Szulinapomon 60 ezer forintot vett el tolem anyam. Dolgozni.nem dolgozom. Majd ha leerettsegiztem. De most keresek melot, hogy ne mondhassa hogy kertem tole 200 ft-ot egy csokira...
2011. nov. 17. 12:32
 3/5 anonim válasza:
hu de durva neha velem is volt ilyen.nagyon banto tud lenni,nem tudok neked tanacsot adni ebbe hiaba szeretnek.keruld vele a konliktust
2011. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én édesanyádat zárnám be, persze tudom, ez nem így megy, de szerintem egyértelmű, hogy miatta vannak problémáid. én a helyedben minél távolabb mennék tőle, akár kollégiumba vagy barátokkal albérletbe...ha ez nem megoldható, akkor se hagyd hogy megalázzon, szemétkedjen, ha megver, üss vissza, én tutira megtenném...
2011. nov. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fekudj be ... ott nem tudnak csesztetni

pls, irj nekem egy privit! jo lenne beszelgetni! nagyon kerlek

2012. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!