Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valahol ingyenes pszicholó...

Van valahol ingyenes pszichológus/pszichiáter?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, valamelyik a kettő közül ingyenes a 18 év alattiaknak, de nem tudom, melyik, keverem őket. 16 éves lány vagyok, több problémám van: rengeteg fogyás utáni testképzavar, anorexia felé közelítés, stressz, iskolai gondok, tanácstalanság, néhány rokonnal rossz kapcsolat, szüleim hiánya ( külföldön dolgoznak mindketten, csak hétvégén vannak itthon, hétközben úgymond egyedül élek, ez megvisel, úgy érzem, egyedül vagyok, nem számíthatok rájuk... persze önálló is lettem, ami nagyon jó, de azért mégis...) Barátaim szerencsére nagyon sokan vannak, de kezdek begubózni, egyre kevesebbet akarok társaságban lenni, lemondom sorozatosan a bulikat, ilyeneket. Jó lenne eljárni valami szakemberhez beszélgetésre, de nincs rá pénzem. Köszönöm előre is!
2012. febr. 7. 19:39
1 2
 11/11 dftgsgvghgev ***** válasza:
Hi. Ha az iskoládban nincs, a körzeti gyerekjólétiben vagy nevelési tanácsadóban lesz, 16 évesen egyedül is besétálhatsz, vagy kérhetsz időpontot.
2012. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!