Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió ez egyáltalán?

Depresszió ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ha ezekben nyilvánul meg:

Félelem az ismeretlen helyzetektől, negatív önkép, szűnni nem akaró gondolkodás a szeretett személyek elvesztéséről, a saját halálról-ezek miatt bekönnyezések, mardosó lelki fájdalom; kilátástalanság, mind anyagi mind karrier szempontból. Paranoia, vagy nem is tudom, de állandóan rossz dolgok jelennek meg a gondolataiban. Úgy érzi senki nem törődik vele eléggé, nem figyelnek rá, nem látják hogy valami nem stimmel vele. Öngyilkosság gondolatával eljátszik, de nem tenné meg. Orvoshoz nem járó hipochonder.


Hát így dióhéjban ennyi kb. Gondolom hogy ez az( depi), de nem tudom, hogyan segítsek ennél jobban, hisz én mindig megnevettetem, szeretem. Segítek neki amiben tudok, de ez nem tartozik azok közé... Legjobb barátnőm.


2012. febr. 10. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
inkabb serdulokori hangulat zavarnak gondolom mint depinek.a depresszio ennel sokkal komolyabb es fizikai tunetei is vannak.gondolom tizeneves a baratnod. sok sok beszelgetes kikapcsolodas ,setak sportolas segithet.komedia filmeket is nezhetne akar vicckonyvet vehetnel neki vagy a konyvtarban lehet hogy talalsz.egy uj szerelem is segithet meg.diohelyban ennyit tudok hozzaszolni.
2012. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
te egy angyal vagy,hogy foglalkozol a barátnöddel! :) lehet depresszió is,de más is... CÉLT kéne keresni neki!
2012. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
25 éves:S
2012. febr. 10. 21:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Van barátja, szeretik egymást. Szóval a szerelem az nem kell:) Legalábbis azt mondja, de hiszek neki:)
2012. febr. 10. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
ha 25 eves akkor lehet kezdodo panikbetegseg is. mindenkepp orvoshoz kellene mennie.
2012. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felsoroltál egy csomó panaszt. Nem az a lényeges, hogy rájuk lehet-e ragasztani a "depresszió" címkét, hanem az, hogy mi okozza ezeket. Ennek érdekében pszichiáterhez/pszichológushoz kell fordulni.
2012. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!