Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is szokott hallucinálni,...

Más is szokott hallucinálni, ha már napok óta nem tud aludni?

Figyelt kérdés

A héten - munka ill. tervezett munkahelyváltás miatti álláskeresés miatt - eddig összesen 10 órát aludtam, most csütörtök reggel 6 óta vagyok fenn (43 órája). Az egyetem alatt is tapasztaltam, hogy ha ennyire keveset alszok, akkor olyan dolgokat látok, amikről tudom, hogy nincsenek ott: pl. a levegőből aláhulló papírlapok, falevél, a kutyám, aki már évek óta meghalt, illetve teljesen ismeretlen embereket is "látok", persze csak egy-egy pillanatra. Korábban hangokkal és szagokkal, illetve érintéssel kapcsolatosan is volt ilyen, és mivel a tisztában vagyok vele, hogy ezek a dolgok nem valósak, így elég ijesztő élmény.


Ha rendszeresen napi 4-6 órát aludhatok, akkor soha sincs ilyen panaszom és egyébként normális vagyok, de szükségem van a mellékállással megkeresett extra pénzre. A kérdésem az lenne, hogy volt-e már hasonló tapasztalatotok? A normális válaszokat előre is köszönöm!


2012. febr. 11. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy 3 napig nem aludtam, munka miatt. Mert egy kiállításra kellett matricákat csinálni, és a pavilonokat feldíszíteni. Ez alatt a 3 nap alatt össz 12db bombát megittam és utána ahogy ültem a melóhelyen a gép előtt, a monitor fölött kis csillagokat láttam. Aztán meg lila foltos lett az egész testem és megilyedtek tőlem, azt mondták most azonnal üljek taxiba és húzzak haza aludni :D Aludtam vagy 8 órát és másnapra minden okés volt. Még fel is tudtam kelni. Nem voltam annyira hulla fáradt :)
2012. febr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

persze én már aznap hallucinálok ha nagyon álmos vagyok, nem kell hozzá több nap. hangokat meg a periférián elúszó tárgyakat...

viszont: SEMMILYEN NYOMORULT MUNKA MEG PÉNZ N E M É R I M E G HOGY AZ EGÉSZSÉGED ROMBOLD VELE!!!

tested csak 1 van, pénzed meg munkahelyed meg lesz még.

2012. febr. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
napi 4 órát alszok hétköznap, néha ki is marad egy éjszaka. előfordulnak pár másodperces elalvások, és képzelődések, de kezelhető.
2012. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, megnyugtatott, hogy más is tapasztalt már ilyet!


Másodiknak: teljesen igazad van és egyet is értenék veled, normál körülmények között nem szeretem túlhajszolni magam. Ez tényleg nem panaszkodás akart lenni, mivel a saját választásom volt, hogy olyan területen helyezkedtem el (kórház), amit imádok csinálni, viszont keveset fizet. Ruhára, ill. egyéb dolgokra csak a mellékessel (fordítások) megkeresett pénzből tudok félretenni, ahol viszont ált. 2-4 napos határidők vannak. Mivel én is látom, hogy ez hosszú távon biztosan nem lesz így jó, ezért most olyan hasonló munkahelyet keresek, ahol esetleg valamennyivel több az alapfizetésem, vagy több pótlékot kapok.

2012. febr. 11. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

A szervezetet nem lehet becsapni koffeinnal meg hasonlók.

Tiszteld magad annyira,hogy megadod a testnek ami kell neki.Dolgozz egyél,igyál és pihenj aludj,akkor nem fogsz haluzni.

2012. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
pff de nyomorek vagy én inkabb alszok rendesen mint hogy valami csicska fönök ugraltasson..pénzem van így is szoval kit erdekel
2017. dec. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!