Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni. Mit csináljak?

Nem tudok aludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve megnéztem egy horrort( életem első horrorfilmét) azóta nem tudok aludni. Tudom h nem kell tőle félni és h csak egy film, de akkor se birok aludni.

Mit csináljak? Mit javasoltok?


2011. nov. 9. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jóóó :D nem vicces amúgy tudom. Először talán próbálj meg valami nyugtató teát inni elalvás előtt. Ha sz*rt nem ér, akkor vegyél be egy szem nyugtatót elalvás előtt, de tudod hogy ez nem mehet a végtelenségig. Konkrétan a film miatt nem tudsz aludni? Rémálmaid vannak ha elalszol? Vagy el sem alszol? ..mert akkor nem a film miatt lesz szerintem.
2011. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha lehunyom a szemem rögtön megjelenik a manus képe a filmből utána meg már nem nagyon tudok aludni.
2011. nov. 9. 15:57
 3/8 anonim válasza:
de mit néztél meg? :/
2011. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az átkot. Eddig semmi ilyet nem néztem és nekem ez ijesztő volt.Nekem meg amúgy is nagy a fantáziám és mindent el tudok képzelni.
2011. nov. 9. 16:09
 5/8 Hungy ***** válasza:

Itt valószínűleg komolyabb dolgok vannak a háttérben, ha egy filmtől ennyire megijedtél. Na persze meg ne ijedj, nem annyira komoly a dolog, de szerintem egy kis relaxációs-, vagy jóga tanfolyam elkelne, hogy a mentális egyensúlyod helyrebillenjen.

Ilyenkor még jó szokott lenni, ha megnézed a film werkjét is, amiben mutatják, hogyan készült. Szerintem a neten fent van. Ott látod, ahogy a maszkokat csinálják, vagy épp bakiznak a színészek a legfélelmetesebb jelenetnél, és elkezdenek röhögni rajta. Ez segíthet feloldani a feszültséget.

2011. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Azt én is elkezdtem nézni ,de csak az elejét láttam. :|

Hát igazából segíteni nem tudok csak annyit mondok hogy ne félj ha fél év alatt nem történt semmi most se fog. Amit Hungy írt én is mindig megnézem hogy csinálták és megnyugszom ^^ Tudom mit érzel az én fantáziám se semmi már sok horror filmet láttam és még élek (:

2011. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Majd megnézem hogy hogyan készült :)

Kösz az ötleteket :D

2011. nov. 9. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
ha AZ átkot nézted emg az nem félelmetes hülye kis thilelr (én sem bírom a horrort ha nézem akkor is lámpánál) de ha az Átok 1-et nah azt nem ismerem emrt az sokakl dúrvább
2011. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!