Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában mikor negatív dolog ér, megfontolom az öngyilkosságot, hogy vajon megtegyem-e? Az utóbbi 1 évben gondolkoztam rajta csak.

Figyelt kérdés
Mert a szüleimnek is jobb lenne, szerintem, ha eggyel kevesebb embert kell a házban etetni. Valahogy nem gondoltam át semmit az életben, s most 1 nappal a 18. életévem betöltése előtt gondolkozom rajta, hogy miért tovább..? Mert értelme szerintem nincs.
2012. febr. 11. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem gyorsan felejtsd el ezt a hülyeséget.

Már a temetési költséged jobban megterhelné őket, mint az etetésed.


Egyébként szimpla önsajnálat az egész, mikor az ember a legegyszerűbb utat keresi a menekülésre.


Mi a problémád? Mindenre van egy kevésbé könnyű, de hasznos megoldás.

2012. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azt jelenti, hogy valami olyan problémád van, amit nem tudsz megoldani, plusz azt akarod, hogy figyeljenek rád.
2012. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szülők nem tudnak rosszabbat elképzelni annál, mint hogy meghaljon a gyerekük. Persze az is rossz, ha életében egy rakás szerencsétlenség, de hogy még meg is ölje magát és cserben hagyja őket, hát az tényleg szörnyű. Sokan eleve életbiztosításként állnak a gyerekcsináláshoz, hogy legyen aki majd törődik velük öregkorukra, továbbvigye a géneket, stb.

Ha azzal van gondod, hogy eltartanak és etetnek, inkább keress munkát.

2012. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!