Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz szeretnék...

Pszichológushoz szeretnék fordulni. Mire számítsak, mit fog csinálni? Hogyan fog, , kezelni, ,?

Figyelt kérdés

Ő is fog beszélni? Vagy csak én folyamatosan? Mert én jobban szeretném hogyha ő is beszélne..

És még annyit, hogy majd elfogja mondani, hogy mi a véleménye rólam és a problémáimról?

Nem tudom számítana ez az információ, de ingyeneshez járnék.


2012. febr. 13. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Zömében te beszélsz, ő néha visszakérdez, vagy újra kimond dolgokat, előfordul, h ugyanazokat kérdezi meg, hátha mást válaszolsz, és akkor arra rányomulhat, mert leesik neki, h csak bemesélsz neki vmit. Megosztja veled, amit kiszűrt - vagy nem, és ülés végén összegez.


Nekem néha baromi vicces volt, mert előfordult, h néma csend percekig, ő nézett rám, én meg nem tudtam, mit csináljak már :)


De otthagytam, mert elegem lett, hogy engem küldtek el, holott a család a beteg, csak én lettem a hordozó (anorexia, aztán most bulimia - utóbbi miatt ehet vissza kéne menni).

2012. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet tudni, hogy hogy fog viselkedni. Attól függ, hogy "hogy 'kell' téged kezelni", szerinte. Én például utálok beszélni és ezt tudja, ezért beszél helyettem :)

Persze én is megerőltetem magam, de ő beszél többet.

2012. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!